Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid oltas okozott nogyogyasz...

Covid oltas okozott nogyogyaszati problemat?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a Pfizer komoly gondokat okozott. Van valakinek tapasztalata?

2022. szept. 8. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
nekem majd 1 évig hosszú ciklusokat okozott
2022. szept. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Saját nincs, mert oltatlan vagyok, de a környezetemben van pár. Nem írom le, mert a gyik oltásfanatikusai szerint úgyis hazudok, az oltás, a szent nedű. Mindentől is megvéd és nehogy már zavarjon, hogy hetekig dől belőled a vér, amikor a halál torkából hoz vissza ez a csoda🙄

(Múlt hónapban voltam covidos, volt 2 kellemetlenebb napom, és annyi. Tényleg rohadtul megérte volna szétb@szni a ciklusomat.)

2022. szept. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gyik123 ***** válasza:

A nővéremnek erős vérzése lett. Én nem vagyok beoltva, meg férfi vagyok.

Volt nőgyógyásznál, aki megerősítette, hogy valóban attól van és sok hasonló eset fordult hozzá.


Egyébként erről a neten is bőven olvashatsz.


“COVID-19 elleni vakcina és menzesz - Új adatok láttak napvilágot”


“Szakértők szerint a COVID-19 ellen beadott védőoltás hatással van a menstruációs periódusra, befolyásolhatja hosszát, gyakoriságát, a vérzés erősségét - erre a következtetésre jutottak szakértők az eddigi legnagyobbnak tartott vizsgálat adatai alapján.”


[link]

2022. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Hallottam már olyat is hogy valakinél meddőséget okozott és a menszeszt is befolyásolja..
2022. szept. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Most derult ki: 45 eves baratnomnek/ rendszeresen jar szuresre, egeszsegugyben dolgozik: mehtestrak.../ muteni fogjak

. 3 oltasa van. Meggyozodese, hogy ez okozta. Marciusban kapta a 3. oltast, s majusban kezdodtek a panaszai. 2 allami 1 privat rendelesen vt. Ott mondtak, hogy lehet osszefugges. Pfizert kapott 3x

2022. szept. 24. 08:50
 6/9 anonim ***** válasza:
eddig is alakult ki rák oltástól függetlenül...
2022. szept. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze, tudom. De o szakapolo, onkologian, mondta, hogy megnott az edetek szama. Ez altalaban klimax utan jelentkezik. Megvannak a hajlamosito tenyezok / persze kialakulhat attol fuggetlenul is/ 2 gyereke van, nem tulsulyos, stb. Barki masnak tapasztalat? Nem oltasellenes 3 oltasa van. Nem tervez mar gyereket. Az a gond, hogy lehet 20 ev mulva fog kiderulni ugy hogy publikus lesz. A contergant is tussoltak evekig.
2022. szept. 24. 09:04
 8/9 anonim ***** válasza:

covid alatt kb. nőgyógyászati szűrés se volt, nálam is közölték spirál ellenőrzés, biztos hogy nem, ha gond van akkor menjek, amúgy nem fogadnak

tehát ezek most derülnek ki, amikor már lehet menni szűrésre, persze hogy megnőnek az esetszámok

2022. szept. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik rokonom és kolléganőm is meghalt a covid fertőzés miatt.


Nekem nem okozott cikluszavart az oltás. Koronás nem voltam. Szerintem az inkább okozna bajt.

2022. szept. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!