Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Éjszakai hasmenés mitől lehet?

Éjszakai hasmenés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Havonta kb. 1-2 nap fordul elő, szinte kizárólag este lefekvéskor. Olyankor csak az Imodium segít, máskülönben felkelnék még egyszer-kétszer. Az orvos csak refluxot állapított meg, mert sokszor mar a gyomrom. Hasi UH, h. pylori teszt, gluténteszt megvolt, minden negatív. Stresszesnek nem érzem magam, lefekvés előtt 4 órával már nem eszem semmit. Volt, hogy egy pár korty vizet ittam lefekvés előtt, és már rohanni is kellett a WC-re, tehát étkezéshez sem tudom kötni. Hat éve tart már ez kisebb-nagyobb szünetekkel, de nagyon zavar mert, másnapra rosszul vagyok a kialvatlanságtól. Akinek ugyanez a panasza kiderült, hogy mi okozta?

2022. szept. 12. 13:20
 1/6 Balogh Zsozsó ***** válasza:
100%
Laktózt nézték?
2022. szept. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, mivel laktózmentesen étkezem.
2022. szept. 13. 09:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne? Egyébként minek eszel laktózmentesen, ha nem indokolt?
2022. szept. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem biztos, hogy nem a laktóz. Régebben direkt lattet ittam minden reggel, nem volt tőle panaszom. Már azt is inkább szójatejjel helyettesítem. Egyedül a joghurt az amit nem bírok enni, azonnal hasmenést okoz. Egyébként nem nagyon szeretem a tejterméket, azért nem is fogyasztok.
2022. szept. 13. 09:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Laktóz lehet olyanba is, amiről nem biztos, hogy gondolnád...
2022. szept. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az lehet. Megpróbálok egy ideig csak főtt rizst enni, mert a székletem állandóan nagyon zsíros.
2022. szept. 13. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!