Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felnőttként elkaptam a kéz...

Felnőttként elkaptam a kéz láb száj vírust, mire számíthatok mennyire lesz durva lefolyású?

Figyelt kérdés
Szombat este kezdtem rosszul lenni, vasárnap már lázam volt, estére pöttyös a szájpadlásom, tegnap reggel óta hólyagok vannak a mandulámon. Nyelni nem tudok, nagyon fáj, fájdalomcsillapítón élek. Ma estére megjelentek a pöttyök a tenyeremen és a talpamon, nagyon bizsereg egyenlőre. Múlt héten esett át rajta a kisfiam, neki csak pöttyök voltak 3 napig, nem hólyagosodott, nem hámlott hála Isten. Én így felnőtt fejjel mire számíthatok? Olyanok válaszát várnám, akik már átestek rajta. Eléggé félek, mert sok rémsztorit olvastam, és sokat vagyunk kettesben a kisfiammal, aki még csak 19 hónapos
2022. szept. 19. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Felnottkent kaptam el en is, hat szornyu volt, mit ne mondjak :D

Magas laz, iszonyatosan fajt a torkom, enni nem tudtam, inni is csak borzaszto fajdalmak aran... kb 1,5 het volt, mire ugy-ahogy jobban lettem, elmult a laz is vegre, de teljesen gyogyultnak olyan 3 het utan mondtam volna magamat. A kiutesek a kezemen es a labamon kb 2 honap alatt multak el teljesen.

A kisfiaddal innentol kezdve nem lesz baj, marmint a betegseg szempontjabol, nem fogja megint elkapni, csak neked kell ezt az idoszakot tulelni valahogy.

Orvossal vedd fel a kapcsolatot, nekem kennem kellett valamivel belul a szamat, meg oblogetnem is valamivel, de mar nem emlekszem a termekekre, orvos irta fel.

2022. szept. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak pár pötty lett a kézfejemen
2022. szept. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Igen az evés-ivás az borzasztóan fáj, de az még annyira nem aggaszt, csak azt mondják annyira fáj hogy se menni, se fogni nem tudtak egyesek. Most én akkor hogy "tartom életben" a fiamat? Szegénykém annyit megy, és mindenhova visz engem is, fogja a kezem és menni kell. Szegénynek még nem tudom elmagyaráni hogy mivan. Szerdáig anyukám tud segíteni, de utána már megy dolgozni. Vagy csak én gondolom ennyire túl? 😅 már ez a zsibbadáshoz hasonló bizsergés is nagyon rossz 😂 ő kapott a pöttyökre mentolos hintőport, most azzal én is bepúdereztem hátha ér valamit.

Ennek örülök, hogy ő nem kapható vissza, mert rettegtem attól, hogy vissza fertőzöm

2022. szept. 19. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!