Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhat durva váladékömlést...

Mi okozhat durva váladékömlést alvás közben?

Figyelt kérdés
Bocs, ez elég undorító lesz. Másodszor történt olyan, hogy éjszaka arra ébredtem, hogy gyakorlatilag fuldoklom takonyömlés miatt, konkrétan elönti a torkom a váladék és mindent eldugít a torkomban (az orrom nincs bedugulva), de nem kapok levegőt. Ilyenkor próbálok nyelni és eddig túléltem, de elég ijesztő. Kb. 3 hónapja voltam koronás, elég rosszul voltam, de nem volt súlyos tünetem, kis nátha jelleg is volt meg sok más tünet (ízületi és bőrfájdalom, hányás, gyengeség, stb.), de nem volt nagyon vészes.Ezután fordult elő ez a gusztustalan takonyömlés, most már másodszor, nagyjából másfél hónapos időközben. Lehet összefüggés? Vagy mitől lehet ez? Amúgy nem vagyok beteg, nem vagyok megfázva, nincs orrdugulásom, teljesen előzmény nélkül fuldokoltat a váladék álmomban...

2022. júl. 25. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Homlok- vagy arcüreggyuladás nem lehet?
2022. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Alapvetően egészséges vagyok, nincs semmi tünetem, még orrdugulás sem, és az arc- vagy homloküregemben sem érzek semmi nyomást vagy ilyesmit.
2022. júl. 25. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!