Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem baj, hogy arcszesszel...

Nem baj, hogy arcszesszel fertőtlenítettem a fogam helyét?

Figyelt kérdés

Annyira lötyögött oldalt felül a fogam, tiszta kézzel megrántottam, kijött, vérzett a helye. Nem volt otthon pálinka, hanem borotválkozás utáni arcszeszt öntöttem a számba, úgy hogy a seb helyet érje, lötyögtettem, majd kiköptem. Az van ráírva, hogy enyhén fertőtlenít, de igencsak rendesen csípett vagyis ráncos lett belül a szám vagy hogy írjam... Nem szájba való, de nem nyeltem le, csak öblögettem.

Ebből nem lehet baj?



2022. szept. 20. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Darwin-díj...


😂

2022. szept. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Jól mondtad nem szájba való😂

Fogalmam sincs, hogy lehet baj ebből, de az istenért se jutna eszembe arcszeszel szájat öblíteni 😂😂 szenzációs, feldobtad az estém köszi:D

Azért minél hamarabb menj el fogorvoshoz :D

2022. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az alkoholtartalom elég kicsi ezért a fertötlenitö hatása is. Kellemetlen érzés a szájban, de nem káros. E nélkül is gyorsan gyogyul a szájseb.
2022. szept. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Attól függ milyen alkohol van benne, mert károsítja a nyálkahártyát főleg, ha nyílt seb, majd kiderül mi lesz.
2022. szept. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát elég fura dolgok is vannak benne, a denaturált szesz a legkevesebb... És már az se alkalmas emberi fogyasztásra.



"Alcohol denat., Aqua, Glycerin, Parfum, PEG-40 hydrogenated castor oil, Ethylhexyl salicylate, Butyl methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl methoxycinnamate, Alpha-isomethyl ionone, Benzyl benzoate, Butylphenyl methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl cinnamal, Limonene, Linalool, CI 15985, CI 47005"


[link]

2022. szept. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmi nem lett. Kiköpködtem, nem nyeltem le. Nem érzek semmit. Valamennyire biztos lefertőtlenítette a sebet.
2022. szept. 21. 15:13
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Persze, fertőtlenít, csak roncsolja a szöveteket, nyálkahártya elégvérzékeny, mondjuk ennyitől nem valószínű, hogy bajod lesz.
2022. szept. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!