Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez a Covid teszt...

Szerintetek ez a Covid teszt pozitív?

Figyelt kérdés

Annyira halvány, de sokan mondják hogy akkor is az. Viszont ez tényleg extra halvány. Koszi a válaszokat!


[link]



2022. szept. 22. 23:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
#9 Attól a covid még átvágták az emberiséget a coviddal, amit az EU parlamenti felszólalások után tagadni sem lehet. 😉 Szóval jéééé, annyira le van butítva az emberiség, hogy egy 99,98% túlélési esélyű vírustól fél, arra tesztelgeti és oltatja be magát, még 3 év után is. 🙂
2022. szept. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
Ohh, elnézést, kicsit kusza lett. Tehát attól, hogy ideböfögsz valamit a tesztről, még átvágták az emberiséget, ami már nem is tagadható. Bár kész röhej, ha valaki elhitte, hogy a Vuhani virológiai labor helyett a Vuhani képzeletbeli denevérből jött a covid.
2022. szept. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Látom valakinél félre ment a kérdés. Ha nem lenne tiszta, megint leírom: arra lettem volna kíváncsi, hogy a teszt amit belinkeltem szerintetek pozitív, vagy sem. Több kérdést nem tettem fel, ne menjetek bele mindenféle teóriákba, köszi!
2022. szept. 25. 00:14
 14/25 A kérdező kommentje:
Egyébként nem teszteltem többet, de már voltam covidos, kb. Ugyanilyen tünetekkel mint most, szóval így egyértelművé vált. Köszi aki rendesen válaszolt!
2022. szept. 25. 00:16
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Mert az EU parlament az teória... 🤣🤣🤣
2022. szept. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
83%

Van egy fickó, aki bármelyik hasonló témájú kérdésnél elkezdi hirdetni a téveszméit. Ő például a 2021-es tavaszi hullámot téli álomban töltötte, amikor annyi fiatal-középkorú ember halt bele a vírusba (és ezt még az oltásokra sem foghatja rá, mert akkor még többségében csak az eü dolgozók és az idősotthonok lakói voltak oltva), hogy szükséges volt létrehozni egy alapítványt a Covid-árvák megsegítésére.

Ami meg a tesztet illeti: eü dolgozóként számos tesztet láttam, értékeltem. Nem csak a covid gyorsteszt, de számos más gyorsteszt is hasonló elven működik: ha ott a csík, akkor akármilyen halvány, az ott van. Persze, vannak jobb és rosszabb látású emberek, meg különböző látási viszonyok, ám az ilyen teszteket előíás szerint kiváló látási viszonyok mellett kell leolvasni, azaz jó megvilágításnál. A semmi nem tud még halvány csíkot sem csinálni, vagyis, ha bármilyen halovány csíkot látsz is, akkor jelen van a tesztelendő anyag, ez esetben a vírusfehérje. Ilyen halvány eredmény (leszámítva az elégtelen mintavételt) vagy akkor születik, amikor befelé, vagy akkor, amikor kifelé mész a betegségből. Mindkét esetben érdemes egy-két nap múlva újra tesztelni.

2022. szept. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
66%

Te tényleg nem emlékszel 2021 tavaszára?

Nem a mostani omikronról beszélek.

2022. szept. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Senkit sem érdekel a hülyeséged, Nem a kérdésre válaszolsz. máshol éld ki magad.
2022. szept. 25. 19:57
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!

Ne idegeskedj ezen. A kérdésedre megkaptad már a választ. Bocs, hogy nyers leszek, de mindössze többmilliárd ember élete múlik rajta, hogy felfogjátok-e, hogy mi történik.

Azt hiszed, én élvezem azt, hogy a maradék kis életem arra pazarlom, hogy itt írogassak, linkelgessek? Nem, baromira nem élvezem. Viszont nekem fontosak az embertársaim és a családom élete. Ezért csinálom.

2022. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
23%
Nahát, még küldetéstudata is van!
2022. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!