Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez a Covid teszt...

Szerintetek ez a Covid teszt pozitív?

Figyelt kérdés

Annyira halvány, de sokan mondják hogy akkor is az. Viszont ez tényleg extra halvány. Koszi a válaszokat!


[link]



2022. szept. 22. 23:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
49%
#20 Mert nekem számít többmilliárd ember élete?! Nem engem minősít, ha neked nem számít..
2022. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
26%

Ne haragudj, de neked orvosra lenne szükséged. Pszichiáterre.

Amúgy, ha úgy is gondolod, hogy igazad van, mások lehülyézésével, lebirkázásával, saját vélt felsőbbrendűséged, vélt bennfentességed fitogtatásával képzeled meggyőzni az embereket?

Hát, ez nem fog menni.

De, mivel a kérdező is erre kért, én abbahagyom, tedd ezt te is.

2022. szept. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
#22 Ne nevettess már! Senkit nem hülyéztem le, senkit nem birkáztam le. Ezt max te képzeled oda a válaszaimhoz. Azt meg, hogy többmilliárd ember meg fog halni, mert egyesek úgy akarják, még az ex maláj miniszterelnök is elmondta egy hivatalos, 7 órás konferencián. Szóval ne engem állíts be hülyének, ha téged egy 99,98% túlélési arányú (mint a nátha) vírussal ilyen könnyen meg lehetett téged vezetni és beoltattad magad 4x "ellene", mert ennyire nem használod a fejed. Ismétlem magam századszorra is, az EU parlamenti felszólalások után már baromira nevetséges, amit csinálsz.
2022. szept. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
76%
Pozitív, de csak nagyon minimálszinten. Kérdés, hogy arról van-e szó, hogy a vírus csak most kezd éledezni benned, vagy pedig arról, hogy már lefutott, és majdnem teljesen kiment a szervezetedből.
2022. szept. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
76%
Hát, azóta ez már nem kérdés 😉
2022. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!