Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez? Orvoshoz...

Mitől lehet ez? Orvoshoz kellene menni?

Figyelt kérdés

5 nappal ezelőtt reggel úgy keltem fel hogy nagyon lázas voltam, valamint borzasztóan fájt a Fejem.

A fejfájás másnapra elmúlt, de a többi csak rosszabb lett mindenem elkezdett fájni, ment a hasam hányingerem volt 0-24be.

Ma reggelre már olyan mint ha elkezdett volna javulni. De ez a hányinger nagyon rossz…. Már 5.ik napja egy percre sem múlt el.. A Gyomrom kemény feszes tapintású érzékeny. Folyamatosan öklendezek is.

A válaszokat előre is köszönöm



2022. szept. 24. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Lehet covidtól kezdve víruson át ételérzékenység/allergia is. Nem tudom miért olyan nehéz elmenni orvoshoz amikor az ember beteg???
2022. szept. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, orvoshoz kellene menni vagy legalább felhívni a háziorvosi ügyeletet, hogy mit javasolnak erre. Emésztési problémák esetén a kímélő, diétás étrend alap, amíg nem normalizálódik a helyzet. Székleted van?
2022. szept. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Székletemmel nincs semmi probléma.

Akkor hétfőn átmegyek orvoshoz.

A sok gyógyszertől lehet tartós hányingerem szerintetek?

Fájdalom és lázcsillapítókat szedegettem.

2022. szept. 24. 10:00
 4/7 anonim ***** válasza:
A dokit hívd fel, ne menj mert elhajt, ilyen tünetekkel a covid miatt , hogy ne fertőzz. Simán lehet a gyógyszertől rossz a gyomrod, ha èhgyomorra szeded. És ha sokat szedsz.
2022. szept. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha lázas vagy, akkor valószínű, hogy vírusos, vagy bakteriális fertőzésed volt.

Hívd fel a háziorvost. Nálunk a rendelőben még most is ki van írva, hogy ilyen panaszokkal előbb telefonáljunk.

2022. szept. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha olyan rosszul vagy, ahogy az írásodból lejön, akkor inkább a sürgősségire kellene menned.

Ha hétfőig vársz, addigra vagy egyértelműen jobban leszel, és akkor már felesleges az orvos, vagy annyira rosszul leszel, hogy már nem lesz kérdés a sürgősségi.

Kemény, feszes tapintatú has nem jó jel.

Esetleg előbb megpróbálhatod telefonon elérni a háziorvosod vagy az ügyeletet, hogy elmondd a tüneteidet, és meghallgasd, mit tanácsolnak. De, hogy ide kell-e orvos, az nem kétséges.

2022. szept. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor telefonálok. Köszönöm szépen!
2022. szept. 24. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!