Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Menjek vissza és töltsem...

Menjek vissza és töltsem apukámmal az időt vagy maradjak pesten hogy tanuljak?

Figyelt kérdés

Fél éve lassan apámat diagnosztizálták hogyhojag daganattal... Később kiderült hogy áttétes, ki operáltak belőle mindent és azt mondták az orvosok hogy nem vészes.. már meg kapta a 6 ilyen kemos beöntését is (ebben nem vagyok biztos hogy pontosan mi volt)

Én közben felkoltoztem pestre hogy egyetemi előkészítőre járjak... De félek hogy nem sok időt fogok tölteni vele és már nagyon gondolkozom hogy haza kéne menni hozzá. Hiába az orvosok azt mondják nincs baj én aggódom, hiszen csak apámmal jövök ki igazán a családban.



2022. szept. 24. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Én hazamennék. Lehet vesztesz ezzel egy évet, de apukáddal töltött idő pótolhatatlan. Egész életedben bánni fogod.
2022. szept. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj haza, legyél vele, inkább halassz egy évet.
2022. szept. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most, akkor tényleg max egy éve van apámnak?
2022. szept. 24. 13:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Apámat 2009-ben műtötték húgyhólyag daganattal. Neki nem volt áttéte. Kivették a húgyhólyagot, ha jól tudom, akkor béllel pótolták. A mai napig él, igaz azóta nem teljes, de élhető életet.
2022. szept. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem senki sem írta azt hogy egy éve van apádnak csupán annyit hogy légy vele.
2022. szept. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen helyesírással engedd el az egyetemet és menj haza apukádhoz.
2022. szept. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj haza apukádhoz.
2022. szept. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj haza. Nekem hamar elment apum, nem érdekelt semmi, csak hogy vele legyek amíg lehet.
2022. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet én is. Tanulni bármikor lehet, de ha apukád nem lesz többé, azt az időt nem kapod vissza soha.
2022. okt. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!