Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Trigeminus neuralgia ,vagyis...

Trigeminus neuralgia ,vagyis arcidegzsába kezelése gyógyszerek fájdalomcsillapítók nélkül?

Figyelt kérdés

Azokat a gyógyszerek amiket felírtak nekem elolvasva a mellékhatásait egyiket sem vagyok hajlandó bevenni,igaz még nem olyan mértékben fáj hogy ne tudnám kibírni remélem nem is lesz rosszabb,


Valakinek tapasztalata ,hogy mi vált be neki hogy javulást érjen el , nekem a melegvíz segít egy kicsit hogy el tudjak aludni ,de szeretném ha megygyógyulnák.

Nekem elvileg idegbecsipődés okozza 23f



2022. szept. 30. 18:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Enni normálisan tudok ,sőt ha rágok kevésbé fáj,áramütészerű fájdalom csak ritkán az orrom hegyében van, folyamatosan fájdalom mindkét arccaontomban van. Helyesírás rémes tudom bocsi
2022. szept. 30. 18:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Neurológus hátha tud segíteni.
2022. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Decemberbe írtak ki MR re akkor van időpont ,nagyon lassú az ellátás ,de nem panaszkodom mert régen semmi nem volt ,nem akarok azok közé tartozni akik némi Tb pénzért elvárják hogy körbeugrálják
2022. szept. 30. 19:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Fókuszált ultrahang. Magyarországon sajnos még nem elérhető, de állítólag nagyon hatásos, Svájcban elérhető pl


[link]

2022. okt. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!