Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Izom és izületi fájdalom,...

Izom és izületi fájdalom, nyirokcsomó duzzanat és torokfájás. Milyen betegségre utalhat?

Figyelt kérdés
Holnap elmegyek vele orvoshoz, de addig is gondoltam megkérdezem itt, hátha valaki tudja, hogy mi lehet a bajom. Kb 5 órája észrevettem, hogy egy kicsit fáj a torkom (ami a 21 évem során ha max 2-szer előfordult), 1 órával ezelőtt pedig méginkább fájni kezdett, amire a nyakamhoz nyúltam és észrevettem, hogy a jobb oldalon a ,,nyakhajlat felett” baromira be van dagadva egy nyirokcsomó, ami amúgy fáj is. Ezen kívül hasogató érzés van a térdeimben és fájnak az izmaim. Ezek a tünetek is nagyjából egy órája vannak. (Nem szokott semmi ehhez hasonló problémám lenni soha.) Valakinek esetleg van ötlete, hogy mi lehet?

2022. okt. 1. 00:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem a covidnál volt ilyen pedig soha életemben nem fájtak a térdeim. :(

Illetve amúgy sima influenzától vagy vírusfertőzéstől is lehet ilyen fájdalom.

2022. okt. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont egy hónapja voltam covidos (ezt elfelejtettem írni, hogy emiatt ez tuti nem az) ott szerencsére nem voltak tüneteim, véletlenül derült csak ki.
2022. okt. 1. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!