Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan, aki savcsökkent...

Van itt olyan, aki savcsökkentőt szed?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy néz ki, hogy életem végéig protonpumpa gátlót kell szednem. Még csak 25 éves vagyok, és eléggé tartok a gyógyszer szedésétől. Leírnátok ti mit és mióta szedtek? Okoz-e nektek valami mellékhatást?

2022. okt. 4. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Én!
2022. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mióta szeded? Nem tapasztalsz mellékhatást? Én eddig csak 1-2 hónapig szedtem ilyen gyógyszereket.
2022. okt. 4. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Emozul-t szedek. Semmi probléma nem volt eddig vele. Több, mint 10 éve szedek savlekötőt.
2022. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve szedem. Elején székrekedésem volt tőle.


Nekem segített 🙂

2022. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem kell azt egész évben folyamatosan szedni


A reflux legtöbbször ősszel meg tavasszal támad


Olyankor szeded 2-3 hónapig utána ha abba hagyod és ha nincs tünet, vagy minimálisak a tünetek akkor kihagyhatsz hónapokat is


Amugy nem csoda szer a savcsökkentő sem, csak szólok

2022. okt. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nálam évek óta tart, és csak romlik. Minden kipróbáltam már rá, csak a protonpumpa gátló használt, de azt is amint abbahagyom a visszatérnek a tünetek.
2022. okt. 4. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Én évek óta Apo-Famotidint szedek (ugyanaz a hatóanyaga, mint a Quamatelnek, csak olcsóbb). Semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam. Régebben pantoprazol tartalmút szedtem, de attól fájt a derekam.
2022. okt. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!