Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen természetes gyógymódot...

Minkó Gergö kérdése:

Milyen természetes gyógymódot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Elkaptam a COVID-ot

gyógytea,méz stb. Minden tipp jöhet.

Minden oltás megvan. maszkot is hordtam. most itthon vagyok tp n . Sűrű váladék képződik. Köszönöm az emberséget,segítséget!!



2022. okt. 7. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Fejezd be a parát és pihenj sokat. Mint minden más vírusnál, a tüneteket csillapítsd. Pl.hurutus köhögésre köptető. Gondolom, voltál már beteg máskor is. Jobbulást!
2022. okt. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Köptető, hagyma, fokhagyma, C vitamin, mézes tea és pihenés. Ha nem javul, vagy rosszabbodik, háziorvos.
2022. okt. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy a szervezet tudjon rendesen "dolgozni",kell a pihenés és keveset enni, ne terheljük a nehezebb ételek emésztésével a szervezetet.

Napi legalább 4000-5000 NE D-vitamin szedése, C-vitamin!


Gyógyteák közül amit ilyenkor fogyasztani kell, akár napi háromszor felváltva

- Kakukkfű tea (köhögés, nyákoldás, immunerősítő, torokfájás, nátha)

- Tüdőfű levél tea (köhögés, nyákoldás, tüdő gyulladás, torokfájás)

- Hárs tea (láz, nátha, köhögés, orrfolyás)

- Bodorrózsa tea (erős baktérium és vírus ölő hatása van, köhögés, immunerősítő)


Mindezeket nem filteres, hanem szálas tea formában 15 percig áztatni forró vízzel és leszűrni műanyag szűrővel, műanyag kanállal keverve.


Érdemes szárított csipkebogyó teát be áztatni éjjel hideg vízbe és reggel meg inni éhgyomorra,de csak minimálisan langyosan (rengeteg C vitamin tartalma miatt).

2022. okt. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xp ali ***** válasza:
100%
Természetes gyógymód: pihenj, igyál eleget, csillapíts lázat, és gyógyulj meg. Mást az orvosok sem tudnak tenni érted am. Tipp még, hogy ne feküdj hanyatt, ha lehet este sem. Bár nem tudom, hogy a maiaknál dívik-e még a tüdőgyulladás, de jobb félni, mint megijedni.
2022. okt. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Klassz. köszönöm. Elsőnek mondom, hogy abszolút nem parázok, csak segíteni akarok magamon, tippeket kértem. És azokat köszönöm is mindenkinek.
2022. okt. 13. 15:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Az is egy tipp, hogy ne parázz!Sokat tud rontani a helyzeten. Egyébként abból gondoltam, hogy akkor nem írtad volna le: "minden oltás megvan, maszkot is hordtam." Gyógyulás szempontjából ez tök mindegy. Akkor is a meglévő tüneteket kell csillapítani, ha maszkban kaptad el, meg akkor is, ha maszk nélkül, ugyanez a helyzet, az oltással is.
2022. okt. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!