Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhat ilyen erőteljes...

Mi okozhat ilyen erőteljes alhasi fájdalmat?

Figyelt kérdés

Még régebben volt, háziorvoshoz nem jutottam el és nem merem megkérdezni így utólag az orvosnál, de némileg "szúrja az oldalam" a kíváncsiság...


18 voltam, állandóan dolgoztam megállás nélkül, nagyon keveset aludtam, egy délutáni 1 órás alvásból kegyetlen fájdalom ébresztett és 1 hétig vonszoltam magam, elsőre hánytam a fájdalom miatt. Nem olyan volt, mint a mensi fájdalom. Nem is tudtam menni dolgozni, akkor folyton csak aludtam...


Tudom, elég kevés infó, de hátha valaki tapasztalt hasonlót és bármi tippje lehet rá. Remény hal meg utoljára. Szóval beszólásokat hagyjuk ki, köszönöm... :)


2022. okt. 12. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Mivel nő vagy ezzel kibővül a kör mert lehet nőgyógyászati is. De az is lehet higy semmi köze sincs hozzá. Erre így egy jósnő se tudna válaszolni.
2022. okt. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
"de hátha valaki tapasztalt hasonlót és bármi tippje lehet rá." Tudom, hogy kicsi az esélye, de egy próbát megért, hátha kapok barmi tippet.
2022. okt. 30. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!