Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet? Pár hete fáj a...

Mitől lehet? Pár hete fáj a bal mellem elég erőteljesen, alhasi fájdalmaim is vannak, és gyakori vizelési ingerem, valamint mindig fáradt vagyok.

Figyelt kérdés
4 hónapja volt terhességmegszakításom, azóta fogamzásgátlót szedek. Múlt hónapban visszamentem a dokihoz, elmondtam a panaszaimat (bár akkor a mellfájdalom és az álmosság, valamint a vizelési inger nem volt, csak az alhasi fájdalom), azt mondta, hiába szedek gyógyszert, csináljak egy tesztet. Csináltam, negatív lett. Esetleg van valakinek hasonló tapasztalata? Mi lehet a gond?
2009. okt. 21. 08:39
 1/6 anonim válasza:
100% hogy nem vagy terhes? Voltak már csodák. Volt olyan, hogy kb. 3 orvos azt mondta, hoyg nem terhes a kislány, mire kiderült már késő volt. így lesz valakiből 18 évesen anyuka. Persze nem volt terhesség megszakítása.
2009. okt. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát azt mondod, vegyek még egy tesztet? Kb. 1 hónapja csináltam az előzőt. Az az érdekes, hogy amikor terhes voltam, akkor mindkét mellem fájt, ez kicsit most más jellegű fájdalom.
2009. okt. 21. 08:52
 3/6 anonim válasza:
100%
Nekem is ugyanez a problémám,ugyanezekkel a tünetekkel!Neked nem nagy a bimbóudvarod,világosabb mirigyekkel?Eleinte nekem is csak a bal fájt,most már a jobb is,de a bal jobban.Párom azt mondta ekkorák még nem voltak a melleim.Ha nem jön meg,pár napon belül,csinálok egy tesztet!Szerintem te is csinálj tesztet még,sose lehet tudni!Mert a tüneteid nagyon gyanúsak!Minden jót,nyugi,biztos nincs semmi komoly!:)
2009. okt. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon kis pici a mellbimbóudvarom, és nincsenek rajta pöttyök sem. Ebédidőben kimegyek egy tesztért, aztán majd meglátjuk! 2,5 hete nem voltunk együtt (nem lehet, mert műtötték a páromat), azóta volt egy megvonásos vérzésem (3 napig csak minimális, aztán 2 napig semmi, majd 1 napig minimális), ebből arra merek következtetni, hogy nem terhesség.
2009. okt. 21. 09:12
 5/6 A kérdező kommentje:
Negatív.
2009. okt. 21. 13:05
 6/6 anonim válasza:
Értem,ne szomorodj el,valószínű csak a hormonok játéka ez akkor!Nekem a hormonzavar is okozott már elviselhetetlen mellfájást!Lehet a fogamzásgátló hatása,nekem pont emiatt abba kellett hagyni,kicsit megzavarta bent a dolgokat!Minden jót,szorítok hogy minden rendben legyen!
2009. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!