Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok és a...

5 hetes terhes vagyok és a bal oldalon néha erőteljes lüktetőszerű nyilalló fájdalmat érzek néha. Csak ma reggel óta kb félóránként bele bele szúr?

Figyelt kérdés
Jövőhétre van időpontom orvoshoz, de aggódom nagyon, hogy nem e méhen kívüli. Vagy az már nagyobb fájdalmat kellene hogy okozzon? Eddig nem éreztem ilyet és eléggé kellemetlen.

2015. nov. 8. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindket esetemet leirom. Az elso: nagy gorcsok, ures petezsak, az is maradt, abortusz lett a vege, 8 hetesen. Masodik: 8 hetes terhes vagyok, kisebb gorcsok, hasszurkalas, ami az elejetol fogva jelen volt, hatfajas,a mult heten mar volt szivhang. Szerintem minden rendben van nalad, ugy gondolom termeszetes. Ha nem lesz barnazas, verzes, akkor nyugodj meg. Persze ez nem megy olyan konnyen, de majd a vizsgalat utan tobbet fogsz tudni. Egeszseget kivanok neked, majd irj.
2015. nov. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Valamilyen sziten normális!

5 hetes vagyok én is, szurkálást lüktetést érzek én is. Fiammal is éreztem ( 14 hónapos nagyfiú) .

Magnéziumot javaslok rá én is azt szedek és szedtem is fiammal a 36.hétig. nekem segített :)

Pihenj amennyit tudsz!

Alexandra

2015. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jaj.. egy kicsit megnyugodtam, vettem be magnéziumot és már nem is érzem. Úgy vártuk már úgy bele éltük magunkat apával, nagyon szeretném, hogy minden rendben legyen.
2015. nov. 8. 11:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószinüleg ott történt a peteérés, és most ott termelődik a sárgatest.
2015. nov. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Az előttem szólók már válaszoltak, emelt adag magnézium és a sárgatest okozza. :)
2015. nov. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Èn dettó ugyanúgy voltam/vagyok mint az első válaszadó csak nekem beindult a vetélés és csak akkor derült ki hogy elhalt terhesség volt. Ès annyi még a különbség hogy most 10 hetes vagyok. De rengeteget fáj a hasam viszont nem tudom hogy a babánál vagy inkább bélgörcsök okozzák-e mert puffadok is. Magnéziumot mondott nekem is a doki de még nem kezdtem el szedni. Bocs hogy itt belekérdezek a kérdésedbe de ha esetleg te is jártál már vagy jársz így.. -Valaki tudja hogy ha álmomban görcsöl a hasam akkor igazából is görcsöl? Tegnap is azt álmondtam hogy 10 kg-at emelgetek és a fájdalomra keltem föl de aztán elmúlt.
2015. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6-osnak: 4-es vagyok, igen előfordulhat, hogy valójában is görcsölsz, magnéziumot minél előbb vegyél, egyébként is kell a baba egészséges fejlődéséhez, nem csak a görcsölések miatt. A baba elvonja tőled, ami kell, ezért neked kevés marad, és emiatt görcsölsz.
2015. nov. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocs, nem 4-es vagyok, hanem 5-ös.elnéztem.:)
2015. nov. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor szaladok holnap venni. köszi a választ :)
2015. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező hogy vagy?
2015. nov. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!