Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Amfetamin pszichozis?

Amfetamin pszichozis?

Figyelt kérdés
Ketszer fordult elo, hogy huzamosabb amfetamin fogyasztast sikerult lekiserni egy keves fuvel es valoszinu pszichozison estem at. Mit lehet ilyen allapotban tenni, hogy egy kicsit jobban erezze magat az ember? Maradnak visszatero problemak/tunetek?

2022. okt. 18. 08:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha huzamosabb ideig drogozol, pláne szintetikát, azt mindenképp megsínyli a mentálod. Csak az hoz helyre ha nem csinálod.
2022. okt. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Ugyanez történt velem 1 hete egy kemény buli után... Jó lenne beszélni róla, van kedved? 22/L
2022. okt. 25. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

14 évig nyomtam,nem ilyen 2-3 grammokat...de így se értem mit értesz pszichózis alatt?ledzsalót?tudathasadást?hány napig voltál fent miben nyílvánult meg?

az amfetamin aljas de a legjobb

2022. dec. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"huzamosabb amfetamin fogyasztas" Ez mit takar?

Nekem volt olyan hogy 2 hétig (vagy több) nem aludtam semmit. Bár arra se emlékszek hány nap volt, mert olyan 10 nap után nem voltam képbe. Azt hittem idegenek figyelnek a ház körül (volt akikre rá is támadtam) rendőröket is hallucináltam (mert ha tényleg lettek volna bevittek volna, meg minden. 10-12 nap nemalvás után kb megőrül az ember. Na én valamikor 2 hétnél puff összeestem, aztán majdnem meghaltam. Igazából régóta függő vagyok, így nem tudni a különféle problémáim milyen porok következményei.

Pszichózis meg ilyesmi? Kérdező ha a történeted nem hasonlít az enyémhez, akkor egyszerűen tápos vagy.

2022. dec. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
kb😂😂engem is úgy vittek péterfibe kikötözve mint jézus krisztus fekudtem isten tudja hány napot,komoly menetelés volt😂
2022. dec. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a pszichózis nem ezek.

Velem kb. 2 hónapja történt. Egy komoly Techno buli után, afteren szívtam 1-2 gandzsát. Egyik pillanatban minden rendben volt, aztán a másikba annyit veszek észre, hogy amit látok magam előtt kép összetörik, majd leesik, és kiírja azt, hogy game over. A csávót akivel beszélgettem úgy láttam, hogy a feje teljesen elvált a testétől. Aztán 12x lejátszódott előttem ugyanaz a szituáció. Ami az volt, hogy bejön a szobába és azt mondja nekem: "Bella, mi a baj?". Aztán belekerültem egy videójátékba, ahol mindig vesztettem. A fejemben ez órákig tartott. Rendesen amikor elestem a játékba, fizikai fájdalmat éreztem.Akkor láttam magam előtt egy számítógépet, amin rajta volt a Föld nevű bolygó, és láttam, hogy az én fájlomat "Bella" kiírták a rendszerből. Megmondom őszintén én azt hittem halott vagyok. Ez a legmélyebb pszichózis, ami létezik. A legnagyobb ellenségeimnek sem kivánnám azt, ami akkor velem történt. Kettő hónapja volt, és kihúzta a talajt az életem alól. És hozzáteszem, én nem vagyok napi-heti fogyasztó. Havonta 1 buli aztán cső. Mégis sikerült ebbe belefutni. Szóval óvatosan gyerekek, a fű is pszichoaktív szer! Én is már legalizáltam magamban, ameddig ez megnem történt.Szóval ha érzelmileg labilis vagy, vannak feldolgozatlan traumáid stb. a saját magad érdekében kerüld. Tényleg ez az igazság: Aki nem bírja, ne csinálja. Mert az ilyen gyenge embereknek mint pl én tudja tönkretenni az életét. Vágjátok, minket mutogatnak úgy a pszichiátrián, hogy " kábszeresek". És vannak azok, akik érzelmileg annyira stabilak, hogy életük végéig csinálhatják, akkor sem lesz belőle kis túlzással, de semmi baj.

2022. dec. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Csakhogy ez valószínűleg nem sima fű volt #6. Manapság sok olyan van ami cdb-s fű (szépen néz ki állagra) és le van fújva dizájner droggal, de az is elterjedt hogy a rendes füveket fújják le. Ez kb olyan mintha herbált szívtál volna...
2022. dec. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6:na ne viccelj már velem hogy most itt fűről van szó akkor tárgytalan az egész.Hidd el ez jócskán messze van egy pszichózistól.14 évig toltam minden szart töménytelenül,de mikor engem leszíjazva vittek el,épp vodkát toltam kristállyal,ketaminnal meg Ayahuascával!!hidd el az nem ilyen volt mint amit leírtál.
2022. dec. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ettől független biztos igaz amit te is irsz az meg kulon gratula hogy legalabb elismered hogy gyenge vagy ezekhez.Aki nem bírja a meleget ne álljon a napra teljesen igaz
2022. dec. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez az volt, több szakemberrel is beszéltem azóta. Mégpedig a legmélyebb pszichózis, ugyanis teljesen elszakadtam a valóságtól.

Természetesen nem csak a fű a hibás, mint írtam ez Techno buli után volt, még jócskán dolgoztak bennem más dolgok is. De nézzetek nyugodtan utána a netem, csak annyit kell beírni a Google-ba, hogy “Pszichózis”.

2022. dec. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!