Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a torkomon?...

Senki12345678 kérdése:

Mi lehet ez a torkomon? (Sürgős!!)

Figyelt kérdés

Elmentem orvoshoz mivel gombócot éreztem a torkomban és neha veszett a tudom mintha lenne ott valami, erre azt mondta felső leguti megbetegedés, amit vírus okoz. Azt mondta csúnyán be van gyulladva a torkom, holyagos a garatfal. Nem kell rá semmi, majd elmúlik, ha fáj, akkor vegyek be torokgyogyszert. El is múlt a gombóc érzés, a tudo szúrás is, viszont tegnap elkezdett fájni a torkom. Belenéztem mert mondom kiváncsi vagyok látszik e valami, és ez a dudor volt ott. Nagyon fajt amikor nyeltem. Ma már jobb, de úgy látom fehér a közepe. Elmentem orvoshoz vele, ő azt mondta nem lát semmit, csak a mandulan megnagyobbodott nyirokcsomokat😩. Nem ad antibiotikumot, mert nem gennyes. Hat szerintem meg az mivel abban a bogyóban fehér cucc van... Lehet nem nyitottam ki elég jól a szám, és nem látta, mert nagyon is látszik az a dudor, ha tükörbe nézem. Jövő hónapban megyek fül-orr-gégészhez, de az még elég messze van.. Szerintetek mi lehet? Csatoltam képet, bár elég pixeles lett... de azért látszik benne a fehér pötty, legyszi segítsetek 🥺


[link]



2022. okt. 18. 10:48
 1/7 A kérdező kommentje:
*szúrt a tüdőm.. hülye autokorrekt
2022. okt. 18. 10:49
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Vagy menj el kontrollra ismet, es megviszgalnak.

Vagx tartsd be amit az orvos mond. Tehat pihenj, szedj fahdalomcsillapitot es el fog mulni. A torokgyulladas gyogyulasi ideje 3-5 hét. És amíg nem baktérium hanem vírus okozzs hiába is kapnál antibiotikumot. Erre a lehető legjobb amit az orvos mondott, tehát a fájdalomcisllapítás, pihenes, várakozás

2022. okt. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem tüszős, a fehér pötty a lámpa tükröződése a nyáladon.
2022. okt. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hívják, hogy mandula. Be van gyulladva, majd elmúlik, ez vírusos torok. Bakteriálisnál szürkés lepedék van a nyelven és fehér foltok a mandulán. Patikában kérj szopogatós tablettát rá.
2022. okt. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el hogy az orvos jobban látja mint te
2022. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs komoly gond. Igál teát és ne terheld a tüdőd.
2022. okt. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem gennyes, csak nagyon be van gyulladva. Ha vírus okozza, nem jó rá az antibiotikum. Igyál citromos, mézes teát. Torokfertőtlenitő, c. Vitamin. Ha nagyon fáj, vegyél be egy fájdalomcsillapítót.
2022. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!