Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez normális fülzúgásnál?

Ez normális fülzúgásnál?

Figyelt kérdés

Tegnap hazajöttem munkából.

Fülzúgás miatt hallgatóztam.(síri csendben) ajtó,ablak becsukva, elektromos keszülékek kikapcsolva.

40percen át nem hallottam semmit és utánna hirtelen előjött.

Nemértem...nem hallom 40p és utánna meg hallom.

Akinek fülzúgása van annak ilyen szokott lenni vagy állandóan szól?


Voltam fulorrgegesznel azt mondta ez elmúlik 2-3 hónapon belül és hogy akut zajartalom.

Már 3.honapja zúg a fülem.


Válaszokat köszönöm.



2022. okt. 18. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
18 éves vagyok, annyit tapasztaltam magamon, hogy random sípol a fülem. Olyankor minden elcsendesedik hirtelen és jön egy sípoló hang, ami gyengén elhalkul és mellette felerősödik a külső zaj. évek óta van ez, naponta, 2 naponta előfordul. Senki nem tudott rá semmit mondani, együtt kell éljek vele
2022. okt. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Oké, csak hogy értsem. Hazamentél a munkából, majd síri kussban negyven percig arra vártál, hogy mikor kezd el zúgni a füled?
2022. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pontosan.

Mert zavar már 3honapja.

2022. okt. 18. 12:56
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt néztem hogy zúg a fülem vagy nem.
2022. okt. 18. 12:58
 5/5 Barbell Deadlift ***** válasza:
Kaptál belső fül értágító gyógyszert?
2022. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!