Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Érdekel még valakit a Covid,...

Érdekel még valakit a Covid, vagy már vége? Miújság?

Figyelt kérdés
2022. okt. 19. 22:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Majd visszahozzák, hogy ne lehessen tüntetni.
2022. okt. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Mai napig van covidos, nyáron is volt.
2022. okt. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy van vége, csak most a hírek nem erről szólnak, hetente azért olvashatod, hogy mennyi covidos volt és hányan haltak meg, hányan vannak lélegeztetőn. Van koronavírussal kapcsolatos fórum is a neten, ott naponta írnak akik pozitívak lettek.
2022. okt. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Most kaptuk el, köszi, érdekel :D


Amúgy nem gáz, csak szr betegeskedni - főleg, hogy én kb. 10 évente 1x vagyok igazán kutyául.

2022. okt. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4-es neked mik a tüneteid?
2022. okt. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos énis benne vagyok már egy 10 napja... ennyire még semmi nem küldött padlóra... :(
2022. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom.. Milyen tüneteket éreztek, hogy kezdődött?
2022. okt. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mi is most vagyunk benne. Egyik családtagomnál 1 napig tartó erős fejfájással kezdődött, amit fájdalomcsillapító se mulasztott el. Másnap reggel 39, 3 fokos láza volt, és nagyon gyenge volt, magánál se volt egész nap, csak feküdt. Utána levő napokban még 2 napot csak feküdt. Kb a 7. napon kezdett normálisan lenni, de köhögés még utána is maradt neki. Nekem az ő láza utáni egy hétre rá kezdődött, vagyis hétfőn. Erős izületi fájdalmaim voltak, sőt mindenem fájt tetőtől talpig. 38,5 láz csak kedden volt. Extra gyengeség, folytonos feküdhetnék, ez tartott tegnapig. Ma vmivel jobb, de most többet köhögök, és a mellkasomat érzem. Elég kellemetlen.
2022. okt. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

7 Én múlt csütörtökön úgy mentem munkába, hogy az égvilágon semmi bajom sincs, nem éreztem semmi szokatlant, a műszak vége előtt egy kicsivel eléggé belázasodtam, szédültem, gyenge voltam

Mondanom sem kell, hogy hazaérve, rögtön beleájultam az ágyba, másnap meg az orvosnál megszületett a pozitív teszt

Azóta sem múlt el a gyengeség illetve a folyamatos álmosság, szerencsére a nehezén túl vagyok szerintem, holnap megyek a következő tesztre, remélem minél előbb tudom folytatni az életem...

2022. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást kívánok mindenkinek! 🌷
2022. okt. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!