Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Túl sokat gondolkodtam azon...

Túl sokat gondolkodtam azon hogy minek feleljek meg és főként kinek... Ennek vége mert teljesen meg változtam ezt nem fogadjàk el miért? Így érzem magam jól es nem érdekel már senki elég volt. Nem tudok meg tűrni senkit sem magam mögöttakit utálok

Figyelt kérdés
2020. okt. 29. 00:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak magadnak kell megfelelned. Aki pedig ezt nem tudja elfogadni, azzal ne törődj.
2020. okt. 29. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valóban az a legfontosabb, hogy magadnak felelj meg, de van egy határ is, hogy azért kb bizonyos társadalmi dolgoknak is megfelelj. Nem arra gondolok, hogy mondjuk nem akarsz családot, és ez sokaknak fura, de ne legyél szemét ember. Szóval ha te ugy felelsz meg magadnak, hogy kő bunkó vagy, az úgy nem oké. És nem a társadalom miatt, hanem magaddal szursz ki. Ha ilyen ember vagy és senki se szimpatizál veled, akkor nem is fognak segíteni se, semmiben sem. Sokkal nehezebb úgy boldogulni. Szóval bizonyos keretek között, de igen, magadnak kell megfelelned
2020. okt. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!