Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid után koffein nincs...

Covid után koffein nincs hatással rám. Miért lehet? Másnál is van ez?

Figyelt kérdés
Két hét után a vége felé tartok a betegségnek, de pozitív tesztet produkálok, szag-, ízvesztésem van (kb 50%), és általánosan fásult vagyok, fáradt, álmos, motiválatlan. Két hétig nem fogyasztottam koffeint, ami után máskor sokkal erősebben hatott volna, most azonban nem hat. Egy teát, majd kicsivel ez után két kávét ittam ma és tegnap, és semmi, még el is alszom utánuk. Mindenféle szempontból szükségem van a teázásra, kávézásra, nem megy a normális mindennapi élet nélkülük, ezért aggódok. Mi lehet az oka, és elmúlik-e vajon?

2022. okt. 23. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Biztos, hogy van rád hatással, legfeljebb nem érzed.
2022. okt. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
A covid után gyakori a fáradékonyság. Ezt érzed. Ez nem múlik el a koffeintől. Magától múlik el, 2-6 hét alatt.
2022. okt. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A covid a büdös lábon át a kulcscsont törésig mindent IS okoz. Szóval igen fogd csak a covidra ezt is.
2022. okt. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg meg nem gyógyulsz, addig pihenj, ne koffeinnel turbózd magad!
2022. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!