Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudnék egy hétre...

Hogyan tudnék egy hétre lebetegedni biztosan?

Figyelt kérdés

Családi okokból 2 hét múlva egy teljes hétre el kell utaznom, sajnos halaszthatatlan. Egész évre 1 szabadnapot kaptam amiről én rendelkezek amennyiben 2 hónappal előre jelzem (a többit kötelező jelleggel írják ki nyári és téli leállásra, ünnepnapokra) így sajnos nem tudok más megoldást. Egyszeri eset lenne, soha nem voltam még táppénzen, mikor részleges szalagszakadásom lett egy munkahelyi baleset miatt akkor is dolgoztam tovább napi 6-8 cataflammal pedig alig bírtam lábraállni, ahogy a 230 is rángatott meg meló közben (igaz, az a saját hibámból történt) mégis max 10 percre álltam meg amíg picit magamhoz tértem, szóval nem vagyok az a lógós fajta. A háziorvosom viszont kijelentette hogy senkit se ír ki csak úgy, mert elvehetik az engedélyét, szóval oldjam meg valahogy hogy tényleg lebetegedjek.


Mit tanácsoltok?

Arra gondoltam hogy éjjel kimegyek levegőzni pár órára miután leöntöttem magam egy vödör vízzel.

Vannak esetleg biztosabb módszerek?



2022. okt. 25. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire fontos neked ez a munkahely?

Milyen pozíció?

Egyébként epdig törvény szerint a szabadnapjaid 30% át kötelező a munkavállaló kérésének megfelelően kiadni. Nincs szakszervezet??

Ha megengedheted magadnak, akkor inkább kérj fizetés nélkülit...

2022. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz ötlet, nem elutazni fogsz, hanem tüdőgyulladással a kórházban szenvedni.
2022. okt. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha leöntöd magad egy vödör vízzel és úgy mész ki éjjel levegőzni pár orát komoly bajod is eshet. Ügyelj arra, hogy csak kissé betegedj meg, mivel meglehet, hogy az állapotod miatt majd nem fogsz tudni elutazni( ha nagyon súlyos). Inkább egyél krétát egy bizonyos mennyiségtől állítolag lázas lehetsz( bár nem biztos, hogy kellemes lehet enni azt...). Aztán meg menj el lázasan az orvoshoz
2022. okt. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos itt olyan nem létezik hogy fizu nélküli szabadnap, olyan emberhiány van, így is 3 ember munkáját csinálom egyedül.


Nem kerülnék kórházba, kemény vagyok, jöhet minden!

2022. okt. 25. 13:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért ilyen fontos neked ez a trágyadomb? :D


Nyalogasd meg a busz kapaszkodóját. 2-3 nap és olyan beteg leszel, hogy kikelni nem tudsz az ágyból.

2022. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Munkahely annyi van, mint égen a csillag. Egészséged ez az egy. Nagy marhaság lenne szándékosan elbaszni.
2022. okt. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!