Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkepzelheto , hogy meg...

Elkepzelheto , hogy meg mindig fertozott vagyok?

Figyelt kérdés
Tropuson voltam csoporttal! Nehanyan mar betegen jottek. Kohogtek, folyt az orruk, majd hasmenesuk lett. Szep lassan mindenkit elert. Engem is! 2 napig volt hasmenes! 3 napja vagyok itthon. Gyenge vagyok. Lazam nincs. Covid: negativ. Hasmenes nincs! Viszont gorcsol az alhasam , olyan mintha a beleimet csavargstnak. A haziorvos szerint majd elmulik, pihenjek. Kerek szepen tanacsokat!

2022. okt. 29. 09:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Vagy vársz, vagy keresel hozzáértő ellátó helyet. A Szent László kórházban van pl. trópusi betegségekkel foglalkozó osztály.

A többiek már jól vannak?

2022. okt. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet igen, én egy bélfertőzéssel 1 hónapig szarul voltam + 1 hónapig lábadoztam.
2022. okt. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Vt aki nagyon komolyan beteg lett, de az osszezabalt mindent a svedasztalrol! Gyakorlott utazo vagyok: minden oltasom/ tropusi/ megvan. Soha nem nyulok a kitett etelekhez! Csomagolt szarokon elek ilyenkor, tehat nem eteltol van nalam. Eleg ijeszto. Azt is tudom, hogy trukkosen terjedo dolgok is vannak. Most is nagyon vigyazok a kajaval. Hetvegen remelem elmulik, mert 5.-en ujra megyek. Amugy elkepeszto mennyire felelotlenek az emberek. Konyorogtem, hogy ne egyenek.... kapnak kekszet, sima edesburgonyat, zold banant. Azt mondtak nem azert fizettek milliokat. Megertem persze. Volt aki konkretan a buszon fosta ossze magat. Es itt is van: igy a lecegobe kerult, s elert engem is. Tudom kezelni, van mindenfele afrikai gyokerem, amit ragni kell, elmulik tole, de ez a furcsa fajdalom megmaradt. Ilyenkor a Laszloban is csak ugyelet van ugy tudom. Hopp: most hivott az egyik utas felesege:41 fokos laz, hidegrazas mar a Laszloban van, vert hanyt. Ez valami komoly lesz!
2022. okt. 29. 09:50
 4/17 anonim ***** válasza:
Akkor ideje lenne neked is bemenni.
2022. okt. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mar uton vagyok.
2022. okt. 29. 10:39
 6/17 anonim ***** válasza:
Mielőbbi jobbulást!
2022. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nalam minden negativ. A csodagyokeret elkerte a doki. Nagyon erdekelte. Majd 5.-en szerzek masikat. Hasfajas meg van, azt mondta meg lehet par napig. Utasnak tropusi laza van.
2022. okt. 29. 16:25
 8/17 anonim ***** válasza:
Haza is engedtek?
2022. okt. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen. 4,5 orat voltam bennt. Kell meg gyokeret hoznom jovo honapban. Nagyon alapos ak voltak. Nem volt kememy a hasam, meg nem fajt jobban nyomkodasra. Azota meg ketten mentek be.
2022. okt. 29. 17:42
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Kemény. Leírod, pontosan milyen gyökér ez? Beszerezni gondolom úgyis csak ott lehet.
2022. okt. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!