Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek kizárásos alapon...

Akinek kizárásos alapon megállapított, elsősorban szorongás alapú IBS bélbetegsége van, annak aktív szakaszban naponta hány hasmenése van, milyen jellegűek ezek, vannak-e hallható és folyamatos bélzubogások, és éjjel okoz-e problémákat számotokra?

Figyelt kérdés
Sry, hogy több alkérdés van, de nem akartam egyenként kiírni. THX
2022. okt. 29. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőre nem tudok válaszolni, mert nekem vagy hasmenésem van, vagy nem tudok elmenni wc-re. Mivel az előbbi volt gyakrabban, így gyógyszer nélkül már el sem tudok menni sehova, valamint az evést is utálom, az állandó fájdalom miatt, így nem tudom megmondani. Azt tudom, hogy pl a sürgősségire olyan 6-8 alkalom után mentünk be. Viszont már 1-2 után annyira gyenge vagyok, hogy alig állok a lábamon. Igen, gyakran hallani, főleg, ha rászánom magam az evésre. Éjjel csak nagy ritkán okozott gondot, akkor viszont 2-4 imodiumot nyelek le, hogy el merjek aludni...
2022. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mielőbbi jobbulást kívánok.
2022. nov. 6. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, de attól tartok, kizárt. Sőt, kezdek erősen kételkedni benne, hogy sima IBS lenne. Szóval most pénzt akarok szerezni, hogy valahol újra tudjam kezdeni a kivizsgálást. Neked is jobbulást!
2022. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Válaszként írtam egy privátot.
2022. nov. 7. 03:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!