Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezt okozhatja a vese vagy a máj?

Ezt okozhatja a vese vagy a máj?

Figyelt kérdés

Görcsös hasfájás, hasmenésel, és enyhébb hányinger, meg diszkomfort érzés hasban.


Gyógyszert szedtem, controlocot, yarocent, és hogy most elkezdtem szedni a tritticot elkezdett fájni. +szedtem majdnem egy levél doxycyclint aknéra(másnaponta egyet)


Lehet, hogy károsodott a májam, vagy a vesém? Mi lenne a fő tünet? Szem sárgaság vagy mi?


2022. okt. 31. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orvosaid tudják, hogy miket eszel össze? A sárgaság májelégtelenségnél jelenik meg. Egy vérképet nem ártana nézetned.
2022. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Januárba kaptam időpontot csak. Controlocot még augusztusban szedtem, utána szedtem a yarocent, az közbe nem szedtem semmi mást. Utána kezdtem el bőrgyógyász amit felírt (doxy). És nem rég kaptam ezt a tritticot, amit szedtem a doxyval, de most abba hagytam őket. És ma sem javult. Lehet, hogy nem gyógyszer miatt van? Nekem minden félévben fáj a hasam sokáig, de ez furcsább most. De sose derül ki semmi komoly.
2022. okt. 31. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egyszerre szedted őket, akkor jobb a helyzet. A doxycyclin antibiotikum, öli a bélflórát, emiatt probiotikumot érdemes majd még utána is szedni egy darabig. A trittico is okozhat emésztési zavart. Talán csak erről van szó.
2022. okt. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egész nap, egész éjszaka fáj, ha nem fáj akkor csak érzem. Csütörtökig várhatok?
2022. nov. 1. 06:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha éjszaka is fáj, akkor jobb lenne, ha megmutatnád magad orvosnak hamarabb, csak a biztonság kedvéért.
2022. nov. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!