Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Érszűkület gyanú esetén mivel...

Érszűkület gyanú esetén mivel kezdik a vizsgálatot? többi lent

Figyelt kérdés
A lábaim, bokáktól lefelé fájnak, és most már fáznak is. Amikor mondtam a HO-nak h fájnak a lábaim, egyből beutalót akart írni a Honvédba, mondván anyunak, épp h megmentették a lábát. Akkor a magas cukor miatt aggódtam jobban így nem kértem a beutalót, úgyis megyek még címszóval./Azóta a HO- is beteg lett és nem tudni mikor rendel újra/ Milyen vizsgálattal nézik meg h van-e érszükület a lábamba? A férjemnek pl ilyen tappancsokat raktak a nyakára, és a bokájára, engem meg egyből kórházba akart küldeni.

2022. nov. 1. 16:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Ami lemaradt, ezt a tappancsos módszert szerintem itt a helyi szakrendelőbe is eltudnák végezni. És nem tudom h számít-e de 45 éves vagyok.
2022. nov. 1. 16:10
 2/6 Med_fet_ati ***** válasza:
Ha a Honvédba küldenek, valószínű katéterezés lesz belőle... A vizsgálattól ne félj, én sokkal inkább tartanék az eredménytől...
2022. nov. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a megnyugtató választ, gondoltam első körben egy ultrahanggal kezdik. Úgy tűnik te még nem voltál ilyen vizsgálaton, ezért sajna nem megy a zöld.
2022. nov. 1. 16:55
 4/6 A kérdező kommentje:
priv. beszélgetésünk alapján, még is megy a zöld. Jó egészséget nekünk.
2022. nov. 1. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Angiológia.
2022. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, elolvastam a vizsgálat menetét, én is doppler vizsgálatra gondoltam. + zöld
2022. nov. 1. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!