Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vesekő esetén ha a nospa...

Vesekő esetén ha a nospa algopyrin nem használ mit vegyek be?

Figyelt kérdés

2022. nov. 2. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz. A vesekő brutális fájdalmat tud okozni, nekem a vény nélküli gyógyszerek nem segítettek. Végül szétzúzták a követ.
2022. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletre menj be,vagy ha jóban vagy a háziorvossal, akkor ő is adhat injekciót. Bár a szuriban is algopirin meg nospa van, de injekcióban jobban hat.
2022. nov. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
SÖR.
2022. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Voltam kórházban,kaptam 2 koktélt is.Köszönöm végül belefeküdtem jó meleg vízbe és azóta jól vagyok
2022. nov. 2. 15:13
 5/7 anonim válasza:
100%
Nézz be facebookon a Vesekő betegek csoportja!-ba. Rengeteg tanácsot tudnak adni, ha megint görcsölnél.
2022. nov. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem a katona orvos azt mondta igyál naponta1-2 sört és ugráljak lefelé a lépcsőn.

Akár hiszitek akár nem, megszűnt,azóta sem jelentkezett újra!

2022. nov. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is volt 8 éve vesekövem, elküldtek a János kórházba, hogy zúzassam szét. Éreztem, hogy van természetesebb megoldás is. Kiss professzor, aki nephrológus volt, adta azt a tanácsot, hogy igyak nyírfateát. Vettem, hazamentem, és napi 3 litert ittam belőle. A 3x7 mm-es kő kb 2 hét alatt eloldódott. Hálás vagyok, mert olyan kövem volt amire hatással volt a nyírfatea.Azóta folyamatosan minden nap iszok egy csésze nyírfa és még sokféle teát. Isten megteremtette a betegségek természetes gyógyító szereit is.
2022. nov. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!