Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez mi lehet?

Szerintetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés

A problémám a következő lenne: igazából inszomniában szenvedek, és erre szedek antidepresszánst, múltkor yarocen-t szedtem 1 hónapig 15mg-ost, most felírtak egy újat, ami nem más mint a trittico. Emellett szedtem gyógyszert aknéra, ami egy doxycyclin nevezetű gyógyszer, ebből másnaponta kell egyet szednem. 4 napig szedtem a tritticot, de mindennap egy görcsös hasmenést okozott nekem. Ezért leálltam velük, és most semmit nem szedek. Viszont a hasfájás, és ez a diszkomfort érzés nem akar múlni. Tegnap este megint volt egy hasmenésem.


Szedtem igazából mostanában még: melatonint 4-5mg-ot esténként, de ezt a trittico mellett egyszer használtam csak, és ez a két gyógyszer előtt szedtem a controlocot refluxra, ezt is 1 hónapig. És faviparirt 3 napig, ezt covidra kaptam, de ezt se szedtem tovább már.


Mi lehet a probléma velem? A két gyógyszer nem volt jó együtt? Vagy gyógyszerek miatt a májamal lehet valami?


2022. nov. 2. 21:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!