Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudok WC-re menni ha más...

Nem tudok WC-re menni ha más emberek vannak körülöttem?

Figyelt kérdés

Régóta küzdök ezzel a problémával hogy csak akkor tudok székletet üríteni, ha egyedül vagyok.


Érdekes módom otthon is csak úgy tudok hogy rajtam kívül senki sem tartózkodik a lakásban.


Ez mitől alakul ki?

Erre van valamilyen gyógymód?


2022. nov. 9. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Otthon azért ez gond. Munkahelyen sokan szenvedünk hasonlótól :(
2022. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyébként nincs székrekedésem.


Reggelenként úgy szokott lenni hogy miközben a feleségem itthon van, nem tudok WC-re menni, de miután elmegy itthonról, perceken belül megindul a bélmozgásom.

2022. nov. 9. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Pszichológust kérdezz..
2022. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a pisiléssel vagyok úgy, hogy ha valaki a közelben van nem megy, akármennyire is kell
2022. nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pszichés eredetű.

Sokan vannak így vele, ami egyébként baj. Még otthon oké, de volt olyan osztálytársam, akit a kéthetes tábor közepén kórházba kellett vinni, mert akkor már 8. napja nem székelt (pszichés dolog, nem tud, viszont akkor már erős fájdalmai voltak.)

Szívás, de ebből tényleg lehet probléma.

2022. nov. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!