Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó nem tudok megbará...

Fogszabályzó nem tudok megbarátkozni gondolattal, nem csúnyák a fogaim, a harapásom nem jó. De félek tőle, mit fognak szólni a körülöttem lévő emberek, ismerősök, évfolyamtársak, munkatársak, mit tanácsoltok, hogyan győzzem le ezt a félelmem? 21f

Figyelt kérdés

2019. ápr. 16. 20:13
 1/5 anonim válasza:

Szia :)

En is 22éves lány vagyok

Nemrég lett fogszabim

Nekem az első 4fogam ferdén is állt nekem láthatatlan fogszabim lett ez egy sín amit magadnak csak fel teszel egy nap 20h t kell rajtad lennie evesnél ki kell venni

2hetnte kapsz uj sint

Nekem összesen kb 15sínem lesz

Szerintem ez a legjobb mert láthatatlan sőt meg sokkal jobb mert fényesebbnek tűnik tőle a fogad

Én azt ajánlom hogy előtte fehéritesd ki a fogaidat ugy sokkal esztétikusabb lesz a fogszabival lenned

Nekem a sín 30.000ft 1db tehát húzos az ára mert havi 60.000 a ket db sín

Az egész kb 8honapig fog tartani es kb 450.000-500.000ft között jőn ki. Plusz nekem a fehérites is 45.000ft volt /állkapocs ugyhohy nme olcsó mulatsag dee megéri

2019. ápr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A rendes emberek elfogadjak, mert tudjak, hogy apolod a fogad...
2019. ápr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Huhh282 válasza:
Kit érdekel, mit szólnak? Egyébként manapság inkább menő, mint gáz. Rakasd fel, imádni fogod
2019. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30 vagyok, fém fogszabályzóm van. Magasról teszek rá ki mit gondol róla, úgysem tart örökké. Ha folyton azon agyalsz mások mit gondolnak nagyon silány életed lesz. El kell engedni és csak magadnak megfelelni.
2019. ápr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem kb.1 hónap múlva rakják fel,de már alig várom 😊 gyerekkorom óta szenvedek a görbe fogaim miadt,a fogszabályzó igazi megváltás lessz.egyik nagy álmom 😁
2019. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!