Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kibas. Zott magányos vagyok,...

Kibas. Zott magányos vagyok, pedig vannak emberek körülöttem. Hogy találhatnék olyan embereket, akikkel képes lennék mélyebb kapcsolatra? És egyáltalán hogy alakul ki az ilyen?

Figyelt kérdés
21 éves enyhén agora-szociofób, de energiával teli, nyitott csajról van szó
2011. dec. 26. 18:40
1 2
 1/19 bánomisén ***** válasza:
53%
Kezdd azzal, hogy leszoksz a csúnya beszédről. Mélyérzésűéknél ez nem divat.
2011. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
egyébként nem szokásom, de néha jól esik
2011. dec. 26. 18:46
 3/19 bánomisén ***** válasza:
Amíg jól esik nyilvánosan káromkodni, addig ne várj mélyérzésű embereket magad mellé. Tényleg nem igazán vevők erre, ők inkább magukban teszik ugyanezt, közönség nélkül.
2011. dec. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha nyitott vagy már jó kezdés. Mondjuk kell egy adag türelem is mellé, végighallgatni és értelmesen reagálni arra amit a másik mond, nem küldeni el jó messzire akkor sem, ha tök mást gondol mint te.

Mondjuk ha nem szereted a tömeget, akkor nem tömegrendezvényen kéne keresned a társaságodat. Szóval először találnod kell olyan embert/embereket akiket érdemesnek tartasz arra, hogy "mélyebb" kapcsolat legyen köztetek. Aztán folyamatában derül ki hogy hogyan alakul.

2011. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Írj egy privátot, dumáljunk!
2011. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

tehát introvertáltak?

a környezetem engem is annak tart.

fura, de pár hónapja jött ki ez a trágár énem, amikor annyira felhúztam magam, hogy úgy még soha azelőtt, egyszerűen tele voltam tehetetlen dühvel, nade mért magyarázkodjak ?! :)

Nem kell feltétlenül egy tipikusan mélyérzésű valaki mellém, csak valaki, aki képes meglátni az igazi énemet és ennek ellenére elfogadni...

2011. dec. 26. 19:02
 7/19 A kérdező kommentje:

K G!


nincs bajom a tömeggel, koncertekre szívesen megyek


"Mondjuk kell egy adag türelem is mellé, végighallgatni és értelmesen reagálni arra amit a másik mond, nem küldeni el jó messzire akkor sem, ha tök mást gondol mint te. "

az nem baj, ha mást gondol, ha megérti és elfogadja az én verziómat is :)

2011. dec. 26. 19:07
 8/19 anonim ***** válasza:

Az "agóra-szociofób"-ból gondoltam.


Mondjuk egy beszélgetés során elég jól be tudod lőni, hogy a másik mennyire képes elfogadni a te álláspontodat. Ez ilyesféle szűrő is. Pl. van olyan szaktársam, akivel nem szívesen állok szóba, mert nem tudunk egyetérteni. Ez van, köszönünk egymásnak, ha a másik kérdez válaszolunk, de semmi egyéb.

2011. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Miérdekel az életben?

Beszélgess arról. Menet közben kiderül, hogy milyen aki hallgat.

2011. dec. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
igaz, kedves K G, ez így ellentmondásos kicsit, de nagyobb problémát okoz, hogy eljussak egy adott helyre pl. koncert, mint az ottlét
2011. dec. 26. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!