Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rottyonlét a COVID óta. Lehet...

Rottyonlét a COVID óta. Lehet ez ellen tenni valamit?

Figyelt kérdés

A COVID óta nagoyn gyakran fáj a fejem, szúr a mellkasom, nagoyn kábult, gyorsan fáradékony vagyok és alvási zavaraim is vannak.

A mellkasomat megnézettem, kardiológus azt mondta nem lát semmi bajt a szívemmel, valószínűleg a mellhártyán vannak kis hegek és az szúrhat b enéha, erre nemigazán létezik gyógymód.

Deee a fő problémám a gyakori fejfájás-émelygés meg a fáradékonyság-aluszékonyság. Van hogy egy héten kétszer is előjön és aznap kb hasnzálhatatlan vagyok, a munkámat sem tudom rendesen elvégezni.



2022. nov. 14. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltál oltva?
2022. nov. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

VOltam, de az több mint fél évvel maga a COVID betegségen való átesés után volt, a tünetek pedig a betegség óta vannak, nem az oltás óta, szóval nem az oltás lesz a ludas.

Maga a betegség rendesen megcibált, bár lázam nem volt, de 16-20 órákat aludtam, az ízlelésem egy része azóta sem jött vissza... meghát a migrén meg a fáradékonyság meg a mellkasi fájdalom:/

Az oltás nem osztott, nem szorzott, volt egy kis lefáradás a másnapján, de semmi átlagtól eltérő. A lényeg, hogy a betegség óta vagyok szarul.

2022. nov. 14. 17:15
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekem az oltás óta vannak bajaim, de úgy vettem észre, hogy így lassan 1 év múltán javulnak. Szerintem lassacskán neked is javulni fog. Amire figyelj, hogy töltsd vissza a szervezetedbe a vitaminokat!
2022. nov. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Banyek, dehát már több mint 2 éve volt, mikor lesz jobb?:D Igaz, szerintem azóta elkaptam még vagy 2x a gyengébb verziókat. Egyszer legalábbis biztosan.. de nah.

HOlnap megyek egy elég átfogó vizsgálatra, hátha abból kimutatnak valamit, hogy mi hiányzik a szervezetemből. remélem találnak valamit és tudok vele kezdeni valamit, mert ez így elég lúturadék.

2022. nov. 14. 17:27
 5/9 anonim ***** válasza:
7%
Az oltas miatt van… egy kiserleti mereg…
2022. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aha, már az oltás előtt is az oltás hatása. Okés.
2022. nov. 14. 17:32
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Én sem vagyok toppon a betegség óta, pedig lázam nem volt max 2 napig hőemelkedésem. Csak gyenge, fáradt használhatatlan voltam. Azóta is megvan ez a fáradékonyság,hírtelen jön de kibírható. Betegség előtt jóval aktívabb voltam mint most. Tavaly novemberben voltam beteg.
2022. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szedjetek MILGAMMAT!

Nagyon sok embernek ezt tanácsolják és nem véletlenül..

A legfontosabb B vitaminok vannak benne,rengeteg embernek segített.

2022. nov. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Ezt úgy hivjak, hogy long covid. SZoval nem az oltastol van, hanem a corona virustol. Sajnos evekig is eltarthat. Attól függetlenül, hogy erős, vagy gyenge lefolyású volt a betegség, bárkinél előjöhet, gyakran a meggyógyulás után hónapokkal később is. Nagyon ritka a long covid, de itt-ott előfordul.
2022. nov. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!