Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valóban normális lenne, és...

Valóban normális lenne, és hagyjam annyiban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19 éves lány vagyok. Nyáron elakartam menni vért adni, ahol nem adhattam a magas pulzusom miatt, de betudtuk annak hogy biztos csak izgultam, mert ekkor adtam volna először. Elkezdtem itthon mérni, és valóban magas volt (110 meg normal állapotban is) elmentem haziorvosomhoz aki elkuldott kardiologushoz, ott nem mondtak nekem semmit, csak hogy normális és semmi bajom nincs. Elmentem egy magán kardiológiara is, ahol az orvos se tudta hogy mitől lehet és beutalt az országos kardiológia központba. Ma voltam ott, és ott se talaltak semmi korosat. Gyógyszert nem kaptam, mert azt mondták ennyi idősen csak negatív hatásai lennének. Voltam már mindenhol, Szív uh, EKG, terheléses uh, de sehol semmi.


Valóban nincsen semmi bajom és ez miatt nem fogok hamarabb meghalni vagy bármi?



2022. nov. 16. 18:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy sportolok rendszeresen, egészségesen etkezek, nem vagyok elhízott és a verkepem is normális (ha ez az utolsó számít valamit)
2022. nov. 16. 18:09
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a kardiológus nem talált semmi, majd a sok gyakoris orvos egy rövid sztori után fog?
2022. nov. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!