Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet gyomorfekély?

Ez lehet gyomorfekély?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár hónapja fáj köldöktájon a beleknél a hasam, nem súlyos, csak ha megnyomom fáj. Emellett sok a gyomorsavam, savlekötőt szedek mindennap.

A székletemet is mindig megnézem ezért székelésnél, hogy nincs-e benne vér vagy esetleg nem fekete-e. Ma viszont enyhén fekete volt, és a legvégén maradt a wc papíron egy kicsi friss piros vér, ami viszont szerintem nem a székletből származik, hanem a végbelemről kerülhetett oda.

Ez lehet gyomorfekély? Ha 2-3 napig ilyen lesz a székletem, menjek orvoshoz?



2022. nov. 19. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, de nem azért, mert gyomorfekélyed lenne, hanem mert fáj a hasad, valamint friss és alvadt vért vélsz felfedezni a kakidban. A diagnózis meg a doktor dolga, lehet ez polip vagy rák is, a friss vérzést is okozhatja végbélrepedés vagy aranyér is. A savadra orvos írja a gyógyszert vagy magadat diagnosztizáltad?
2022. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1!

Magamnak diagnosztizáltam.

2022. nov. 19. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ezt is tudod magadnak diagnosztizálni, nem kellünk hozzá mi.
2022. nov. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fekély egy ponton okoz szúró, erős fájdalmat evés után 1-2 órával. Friss, piros vér nem jöhet gyomorból.
2022. nov. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!