Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem érzem a sót az ételekben,...

Nem érzem a sót az ételekben, jelezhet valamit?

Figyelt kérdés
Pár hete kezdett feltűnni, hogy egyáltalán nem érzem a sót az ételekben. Volt, hogy 5x is megsóztam a kajámat ilyen sok lyukú sózóval de úgy se éreztem, vagyis lehelletnyire. Családom is meglepődik néha, mennyire megsózom a kajáimat, és amikor megkóstolják mondják ez nagyon sós, hogy bírod megenni...Ekkor meglepődök én is, mert én alig érzem de mondjuk egy átlag embernél többször szoktam sózni mindent de hiába. Miért nem érzem a sót? Minek a tünete ez, hogy nem érzem a sót? 24N vagyok, semmi egyéb betegségem nincs.

2022. nov. 25. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Covid
2022. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak a sót nem érzem, minden más ízt igen.

Semmi egyéb covidra jellemző tünetem nincs egyébként, de gondoltam hátha más is van ami ezt produkálja.

2022. nov. 25. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem minden izerzest vesztesz el! A baratom az edeset nem erzi amiota beteg volt. 1 cukorral itta a kavet, aztan 4-6 lett, s mindig nem erezte. Mindenfele dolgot produkal. Voltal beteg?
2022. nov. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Februárban voltam covidos, azóta semmilyen szagot nem érzek, az ételeket mikor főzök én is csak sózom és sózom és még akkor is sótlannak érzem, más ízekkel nincs ilyen gondom.
2022. nov. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!