Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Haldoklik apu?Fel kell készül...

Haldoklik apu?Fel kell készül i a legrosszabbra?

Figyelt kérdés
Apukám rákos beteg,betnt van a kórházban,minden csontja,szerve daganatos,mennyi lehet még vissza?Bennünket nem ismer meg,nem eszik,infúziózzák.Beszélni nem beszél.

2022. nov. 26. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de neki ennyi volt. A legjobb ha elengeded és úgy gondolsz rá, hogy többet már nem szenved ha megtörténik a halál beállta. Neki megváltás lesz, hidd el.
2022. nov. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Ha ez a diagnózis (!!!), akkor haldoklik. Minden emberi szervezet más. Eltarthat egy hétig is. Készülj fel a legrosszabbra. Innen már nem nagyon van visszaút. Mondjuk én ki sem írnék ilyen kérdést, mert nem ide tartozik. Előre is részvétem! :-(
2022. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Részvétem kérdező, kitartást nektek :(
2022. nov. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
Ismerősöm, aki kórházban dolgozik mondta, hogy az ilyen eseteknél már "véletlen" túl szokták adagolni az infúzióban az altatót. Sajnos valószínű már ez fog következni.
2022. nov. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%

Utolsó, ne írj már ilyen blődséget. Ez gyilkosságnak minősülne. Eutanázia nem törvényes Magyarországon. Megpróbáljuk csillapítani a fájdalmat, amennyire lehet, de ennél többet nem teszünk. Kedves Kérdező! Láttam már 7 hónapig így vegetálni daganatos beteget, és volt aki 2 nap után elhunyt. Sajnálom, kitartást nektek!

Üdv: egy onkológiai szakápoló

2022. nov. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A kezelő orvos már tudja kb. mennyi van hátra,ha nem is kapra pontosan.

Közeli hozzátartozónak ezt meg is szokták mondani.Ez már nem tartozik bele az orvosi titoktartásba .

2022. nov. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Nagyon sajnálom, de már nem élhet túl sokat, nehezen de majd el kell fogadnod ezt.
2022. nov. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#5

Nálunk is ez volt, anyut bevitte a mentő este, kapott nyugtatót, jóval többet.. Egy lovat is kiütne az a mennyiség ha már egy 0,25-ös frontintól aludt mint a tej. És ezután rengeteg morfiumot kapott mellé..

Másnap nem kelt fel..

Sajnos vagy nem sajnos, megtörténik. Én örülök neki, mert nagyon szenvedett szegény.. Már legalább nem szenved többet. El sem tudom képzelni azt a fájdalmat amit érezhetett, ha már a morfiumból is többet kell adni.


Kérdező, őszinte részvétem. Nagyon sok erőt és kitartást nektek!

2022. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, amiről én beszéltem az egy olyan eset volt, hogy egy motoros fejre esett és konkrétan a teljes állkapcsa leszakadt így hát túl lőtték morfiummal mert mérhetetlen fájdalmai voltak. Az ilyen eseteknél gyakori, ahogy 8-as is konstatálja.
2022. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kedves Kérdező? Előre is őszinte részvétem. Itt max a csodában lehet hinni. Hány éves édesapád?
2022. nov. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!