Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon mi lehet velem? Kepek lent

Vajon mi lehet velem? Kepek lent

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



Honapok óta beteg vagyok .

Talan augusztusban kezdodott herpesszel. Többször volt torokgyulladasom, mandulagyulladásom is.


Nemreg volt egy nagyon sokaig huzodo gennyes mandulagyulladásom.

Azt követően megfaztam, natha ,kohoges kisereteben.


Mindvegig herpeszeim voltak.

Hol a szajüregben hol a nyelvemen, vsgy a szám körül.

Nemreg a szamban kinott egy kis duzzanat ( kerdest is kiirtam ) az masnapra elmulott, azt hittem jobban vagyok. ( a kohoges ,nyeles közben enyhe fajdalom mindvegig jelen van )


Ma arra ebredtem hogy az egész szám körül kiütesek vannak.

Kisebb pirosas dudorok, foltok...


Vajon mi lehet velem ?

Valami fertozes lappang bennem? Virus ? HIV? Korona ?

Mar nem tudok mire gondolni .

Előre is köszönöm a segitseget



2022. nov. 27. 09:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha csak felmerült a HIV lehetősége, akkor egy teszt mindenképp javasolt.
2022. nov. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Oké, hogy herpesz, de azt hiába kezeled, amíg az immunrendszered nincs rendben. Kérdés, hogy van-e más tünet vagy csak ezek a szájüregi problémák. Vérvétel mindenképp kellene, lehetőleg ahol a fehérvérsejtek fajtáit is elemzik, de ha ez már augusztus óta van, akkor véleményem szerint ez egy sokkal komolyabb probléma. Amúgy nem történt valami változás a lakásodban? Esetleg más lett a mosogatószer, más ételeket eszel, odaköltözött valaki hozzád, stb?
2022. nov. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

A herpeszen kívül igazából a nyalkahartyan megjeleno serulesek ( nem a nemi tajekon ) valamint a rendszeres leguti megbetegedesek jellemzők. Ezeken kívül nincs panaszom. Valtozas sem történt, minden a régi.

Ausztriaban élek,rendezett ,tiszta körulmenyek között. Figyelek a higieniara, egrszsegesen taplalkozok.

Nem valtogatom rendszeresdn a szexualis psrtnereimet sem. Sajnos a HIV nem kizart de nagyon nem valószínű. Szerintem valami más all a dolog hattereben. Pszichesen is megvisel. Hónap óta beteg vagyok. :-(

2022. nov. 27. 13:21
 14/15 A kérdező kommentje:

Az elobb olvasgattam a HIV-rol. Az egyik cikkben az all hogy a fertozes után 3-6 hetben jelentkeznek Influenza szeru

tunetek,majd ez lecseng, és azt ezt következő 3-5 évben ( addig tunetmentes) ismét megjelennek a tunetek, ezuttal már komolysbb valtozatban. ( herpesz,HPV stb ) ez viszont nem lehetseges mert a kisfiam szuletese előtt (2.5 éve) voltam szuresen. Azutan meg egy darabig az apukajaval voltam.megprobalom megnyugtatni magam ,de nyilvan qz lenne a legjobb ha orvoshoz mennek

2022. nov. 27. 13:49
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha egyáltalán ilyen gyanú merül fel hogy HIV.. miért nem mész el rögtön egy szűrésre ? Szerintem ez lenne az alap a kezeléshez. Ha HIV akkor feltétlenül szükséges kezelni. Ha nem, akkor lehet próbálni egyéb kezeléseket. Gyógyteák.. fertőtlenítők.. ecsetelők..

Meg persze ha nem javul - orvos.

2023. jan. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!