Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Táplálozás?Lelki betegség?Stre...

Táplálozás?Lelki betegség?Stressz?Bővebben lentebb irok.

Figyelt kérdés

Szóval a dolog a következő.Már egy jó ideje,hogy lelki dolgokkal is küzdök.Stresszes vagyok roppantmódon illetve minden apróságon is tudok idegeskedni ráparázni.


3 hete volt az ujammal egy kis baleset.Kaptam akkor rá antibiotikumot ami szerintem kicsit elrontotta a gyomromat és ritka állagú volt a székletem napokig.Pár napja pedig azt vettem észre,hogy ha kajálok is kutymorog a gyomrom mintha még éhes lennék pedig nem,mert kajáltam és még azt vettem észre,hogy azóta mintha sokkal többször lennék éhes is. Étvágyam van .


Kérdésem az lenne,hogy ezeket én igy erősen rágondolok,ráparázok és ezáltal én ezeket beképzelhetem magamnak?Csak mert pl ezelőtt is voltak dolgok amikre igy ráparáztam és csak azon gondolkodtam folyamatosan.Valaki aki tapasztalt átélt hasonló dolgokat minek tudható ez be?


2022. dec. 2. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Simán lehetnek pszichoszomatikus tünetek a stressztől...


IGyekezz nem ráparázni, nehogy egy csúnya hipochondria fejlődjön ki ebből...

2022. dec. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos már beleestem ebbe.Már keresgélek pszichológust is mert konkrétan az élet nagyrészére kihat ez neekem. :/ Régi sulis dolgok is közrejátszanak .
2022. dec. 2. 16:54
 3/5 A kérdező kommentje:
Bármilyen apró dolog van és onnantól azon gondolkodom azon parázom mi lesz hogyan lesz és ezért is gondolok arra,hogy a sok idegeskedés a feszültség állandóan agyalok parázok mindenen nemtudok kikapcsolódni igazán.Elvannak nyomva az érzéseim mélyen magamba örlődök csak.
2022. dec. 2. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:
3: akkor sürgősen keress pszichológust.
2022. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki van olyan aki ezt olvassa és volt vagy van ilyen helyzetben? Akár a lelki akár ezzel a kutymorgós gyomor hangokkal?
2022. dec. 2. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!