Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az influenzába bele lehet halni?

Az influenzába bele lehet halni?

Figyelt kérdés

2022. dec. 4. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
10%

Ha gyenge egy szervezet igen

A covid is egy influenza szinten volt és akik gyengék voltak meg is haltak, vagy az oltástól!

2022. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Az influenzába nem. Viszont a szövődményeibe már igen.
2022. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
#1 takarodj az antivaxxer szovegeiddel
2022. dec. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, tegnap óta rosszul vagyok, bementem az ügyeletre, de egyre rosszabbul vagyok, és most már nincs erőm vezetni se, kórházba viszont nem akarok menni. Amúgy 20 éves vagyok, egészségesen étkezem, ezért nem hittem el hogy velem ilyen megtörténhet, de rájöttem hogy még is.
2022. dec. 4. 16:21
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell rogton belehalast vizionalni, az influenza kellemetlen, de par nap alatt altalaban legyuri a szervezet. Sok folyadek, pihenes, jo meleg lakas, lazcsillapitas ha felmegy 38 fole, es ennyi, az orvos se irna fel mast.
2022. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, de az a durva hogy van vagy 40 fok a házban, én meg majd meg fagyok, ráz a hideg, fájnak az izületeim. Plusz tegnap 23:30-tól megállás nélkül fáj a fejem, pedig már vettem be vagy 3 algopirint és semmit nem használt.
2022. dec. 4. 16:30
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
COVID teszt volt? Ha nem, miert nem? Ha igen, ugyanaz a tanacs: nyugalom, lazcsillapitas paracetamollal ha az algopirin nem hat, sok folyadek.
2022. dec. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Volt, de nem vagyok Covidos. Nem hallottam még erről a paracetamolról, de azért köszi a tanácsot, holnap összeszedem magam és bemegyek a patikába.
2022. dec. 4. 17:10
 9/10 anonim ***** válasza:

A szovodmenyektol lehet meghalni

Sima megfazasnak is vannak szovodmenyei egyebkent

Mint minden betegsegnek

Ne felj, nem halsz bele

Mielobbi jobbulast neked kerdezo ^^

2022. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%

Akkor csinálj még egy tesztet, még ma.


Én a tünetek (szédelgés, fejfájás, torokfájás, hőem.) első napján még negatívat teszteltem, aztán rá két napra már erős pozitívat.

2022. dec. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!