Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Be van dugulva a fülem és fáj...

Be van dugulva a fülem és fáj alatta a nyirokcsomó, mitől lehet és mi mulasztja el?

Figyelt kérdés
A bal fülem délutánra bedugult, ha előre hajolok nyomás érzés érzek mintha egy buborék lenne benne, ha hátra vagy oldalra hajlok, vagy fekszek, megszűnik az érzés. De amint felállok és megyek egyből eldugul vissza, rosszul is hallok vele. Nem fáj, csak alatta a nyirokcsomó. Volt már valakinek ilyen? Szombaton mostam hajat nemtudom hogy víz van e benne vagy mitől lehet ez. Tettem rá meleg sót, nem használ.
2022. dec. 5. 20:04
 1/2 Mucsi Zsombor válasza:
a tünetek alapján begyulladt. nekem is sok a gond a fülemmel, ezért tiippelek erre. elmennék a helyedben egy fül orr gégészhez
2022. dec. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm azóta már voltam orvosnál, de a helyzet változatlan. Most várok a kért időpontig másképp nem látnak el sajnos.
2022. dec. 10. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!