Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lefogytam, kihullot a hajam,ne...

Lefogytam, kihullot a hajam,nem tudok enni mert hanyingerem van mindentol. Lehetseges hogy beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Minimum 10 kilot fogytam de szerintem tobbet is. A hajam kihulott, szinte kopasz lettem nagyon dus hajam volt. Enni nem tudok mert ha eszek hanyigerem van utana es hanyok is. Az etelek szagatol is hanyingerem van. Nagyon rosszul erzem magam. A fogyas nem all meg.

Terhes nem lehetek.

Lehetseges hogy beteg vagyok a leirtak alapjan? Feljek?


2022. dec. 8. 14:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Háát a tünetek alapján vagy sugárfertőzött vagy, vagy rákos. Tekintve, hogy elég kevés atomreaktorszivárgásról számoltak be mostanság, valamint atombombából is kevés robbant fel a környéken, maradjunk a ráknál. Ugyan a hajhullás nem klasszikus rák-tünet, de tekintve, hogy a szervezeted nem hajlandó ételt befogadni, elég kézenfekvő, hogy gyakorlatilag le lett nullázva a szervezet ellenállóképessége, így már kézenfekvő a hajhullás. Mint az esetek döntő többségében, ha nem vársz vele hónapokat, sokkal jobb esélyeid lennének. Persze így, hogy már teljesen rottyon vagy, gyakorlatilag eg műtét túlélése is kihívás leesz.


De azért sok sikert! Szerntem várj még 1-2 hónapot, az is lehet, hogy elmúlik magától!....

2022. dec. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
88%
Navalnij?
2022. dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem troll kérdés, akkor kérlek menj el egy orvoshoz, utána pedig írd meg, hogy mit mondott, mert kíváncsi vagyok, hogy mennyire nagy a baj, remélem, nem komoly és rendbe jössz mihamarabb! Jobbulást!


Ha pedig troll kérdés, szánlak, hogy ennyire unatkozol, inkább olvass egy könyvet, hátha nő egy picit az intelligenciád.

2022. dec. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
91%
Jaigen, ahogy a 13as utalt rá, az is lehetőség, hogy a KGB radioaktív anyaggal kente be az alsógatyádat.
2022. dec. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
100%

Ne haragudj, de a saját érdekedben mondom: SÜRGŐSEN menj el orvoshoz!!!


Mert ha ne adj' Isten, komoly a baj (ezt a hányásból meg a hirtelen nagy mértékű fogyásból gondolom), az időben elkezdett kezelésen az életed múlhat!

2022. dec. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Valami bajod van az tuti. Ennyi alapján lehet cukorbetegség, pajzsmirigyprobléma, hormonprobléma, vagy talán rák is. Félned első sorban akkor kell, ha továbbra is halogatod az orvoshoz menést.
2022. dec. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
55%
Rák.
2022. dec. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Rég orvosnál kellene lenned. Sőt, ilyen tünetekkel inkább már a kórházban.
2022. dec. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt dolog, h betegség legyen, te is tudod, h ezek teljesen normális jelenségek.

Most a legfontosabb, h semmiképp ne menj orvoshoz, hanem a Gyakorikerdeseken keress megnyugtatást idegenektől, hogy nincs semmi bajod.

2022. dec. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Eltűnt... tipikus... ez is hárompontszerző kérdés lett volna?

D

2022. dec. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!