Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lefogytam, kihullot a hajam,ne...

Lefogytam, kihullot a hajam,nem tudok enni mert hanyingerem van mindentol. Lehetseges hogy beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Minimum 10 kilot fogytam de szerintem tobbet is. A hajam kihulott, szinte kopasz lettem nagyon dus hajam volt. Enni nem tudok mert ha eszek hanyigerem van utana es hanyok is. Az etelek szagatol is hanyingerem van. Nagyon rosszul erzem magam. A fogyas nem all meg.

Terhes nem lehetek.

Lehetseges hogy beteg vagyok a leirtak alapjan? Feljek?


2022. dec. 8. 14:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
#20 Kár, hogy megint eltűnt. Megkérdeztem volna, mi a helyzet a matraccal meg a bakanccsal, amiket tönkretett a tesója.
2022. dec. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

#21: ;-))


Bevallom, megfordult az én fejemben is, hogy ezek egy tőről fakadnak...

2022. dec. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt rövid idő alatt nagy fogyásom rák nélkül is. Lelki okok is közrejátszhattak és akkor szoktam rá a cigire. Nyilván droghatás is okozhat ilyesmit. A többi tünetet is okozhatja más is, mint rák, de több információ és orvosi vizsgálat fogja eldönteni a kérdést. Sok szerencsét, kérdező!
2022. dec. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Eszedbe se jutott hogy elmesz orvoshoz?

Talan felsz a szuritol?

2022. dec. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezõ!


Amennyiben tényleg ezek a tünetek vannak,akkor csak egyet tehetek,imádkozom érted !

Gyógyulj meg !

2023. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!