Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid vagy influenza okozhat...

Covid vagy influenza okozhat ilyen tüneteket? (lent részletezem)

Figyelt kérdés

Másfél hete betegedtem le, eleinte csak ilyen megfázásos tünetek, köhögés, orrfolyás,hőemelkedés. Ezek elmúltak, most viszont 2 napja úgy ébredek, hogy fáj a derekam+ hátul végig a combom.. Nap közben jobb lesz, de teljesen nem múlik el :( Illetve ami végig tart, az a fejfájás gyakran (egyébként ritkán szokott lenni)..

Mi lehet ez? Nagyon aggódom. Haziorvos nem csinált tesztet de természetesen itthon vagyok, nem megyek kb sehova maximum sétálni a levegőre.



2022. dec. 11. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindkettő, meg ettől függetlenül is lehet izom ízületi fájdalom. Ha érdekel hogy covidos vagy e, vagy vegyél tesztet a gyógyszertárban. Bár változtatni nem fog semmin a teszt eredménye.
2022. dec. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ez a derékfájós eset ugyanezekkel és fejfájással covid volt, de nálad persze lehet más is, de megfázásnál nálam ilyenek nincsenek. Ha másfél hete kezdődött, a teszt már lehet negatív lesz.
2022. dec. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!