Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet sérv, esetleg valami...

Ez lehet sérv, esetleg valami méhből eredő probléma?

Figyelt kérdés

Faj az alhasam, feszit, nyomasra meg NAGYON, emellett pedig a napi 2 szeklet lenne normalis, de most az 1 sincs meg. Inger lenne, ugy mennek a dolgok, aztan mintha nem lenne vegbelem… vagy teljesen el lenne zarodva. Nem, nem olyan mint egy szekrekedes teljesen mas.

Nagyon nagyon kellemetlen erzes, es aggodok ia hogy mi van, de leghamarabb holnap tudok orvoshoz menni, de en nem tudom hogy ezt messig birom, mert az eletminosegem igy kuka. Szoval megnyugtataskepp, mire gyanakodjak?

22N



2022. dec. 13. 07:08
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Talán eredhet a méhből igen. Akár megalapozott is lehet a gyanúd.


Nőknél a belső ivarszervek és a bélrendszer nagyon is találkozhat/érintkezhet egymással. (De inkább nyomást gyakorolhatnak kölcsönösen.)


Nekem is alapos kivizsgálást javasolt a "párom". Hosszú lesz biztosan, nem néhány hét és nem is néhány hónap.

2022. dec. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Megis elszaladtam a haziorvoshoz, o kivulrol nem erzett semmit, azt mondta szorongas, nem hiszem mondjuk. Foleg mivel most toltottem el 4 orat a parommal, es most alig birok letezni ugy faj az alhasam.

Tuti valami nagy gaz van 😀

2022. dec. 13. 15:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igyál nyugtató teakeveréket.


Esetleg máj regeneráló készítményt (szintén teakeverék, rendkívül hatásos még szorongásos rohamok esetén is - legalábbis én ezt tapasztaltam.)


Próbáld meg lekötni a figyelmedet valami általad hasznosnak tartott elfoglaltsággal. Tanulsz vagy dolgozol?

2022. dec. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elvileg csak a felfazasom lett rosszabb, de az biztos hogy mar lazam is van. Oszinten szolva kivancsi vagyok hova jut ez meg :D
2022. dec. 13. 20:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit ettel az elmult napokban? Minden mindenre hatassal lehet. Fajt a sex? A ciklusod rendben? Pukizni tudsz?
2022. dec. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ez nem méh, hanem bélrendszeri diszfunkció. Ezen keresztül pedig nagyon is kihat az idegállapotodra is. Életmód- s étrendváltásra lesz szükség, mert kinéz egy-két jóképű autoimmun betegség.
2022. dec. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak felfaztam :) semmi egyeb, tul sok szabadidom van hipochonderkedni ugy tunik
2022. dec. 15. 00:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Petefészek ciszta is lehet.
2022. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem zarom ki, mert azota is minden egyuttlet utan lazad vagyok es gorcsolok… majd a nogyogyasz kitalal valamit januarban…
2022. dec. 30. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!