Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez könyök alagút szindróma?

Ez könyök alagút szindróma?

Figyelt kérdés
Rendszeresen edzőterembe járok, nagy súlyokkal edzek. Kb 2 hete vettem észre, hogy a bal kezemen a kis-és gyűrűs ujjam rendellenesen sokat zsibbad, van hogy éjszakánként is erre kelek. Pár napja pedig iszonyatos köyökfájdalmam van, főleg a belső résznél, ahol fut az ideg. Várható, hogy javul magától vagy érdemes lenne orvoshoz menni?

2022. dec. 16. 07:35
 1/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
50%
Könyöknél én még nem hallottam alagút szindrómáról, az csuklónál van, de persze ez nem jelent semmit, ettől még lehet. Viszont ezt csak ortopédiai kivizsgálás tudja felderíteni, itt ezt senki sem fogja tudni neked megmondani.
2022. dec. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pedig van, egyes. Az hogy te valamiről nem hallottál, az nem azt jelenti hogy az nem létezik.

Nekem is a könyökemnél volt letapadva az idegpálya, ugyanezekkel a tünetekkel.

Igen kérdező, érdemes vele orvoshoz menni. Háziorvosnál kell kezdeni.

2022. dec. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
#2:ugyanezt írtam én is.
2022. dec. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2022. dec. 16. 10:24
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezekután a testedzésnek annyi? Vagy elmúlhat teljesen ez a dolog?
2022. dec. 16. 10:24
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Nekem műteni kellett.
2022. dec. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A műtétről tudnál írni pár dolgot? TB alapon ment?
2022. dec. 16. 12:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben gyógytornászhoz mennék, simán lehet, hogy csak le van tapadva az ideg. Az manuál terápiával is kezelhető.
2022. dec. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!