Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alagút szindróma milyen...

Alagút szindróma milyen gyorsan romlik?

Figyelt kérdés
Az első tünet pl. éjszakai zsibbadás megjelenésétől mennyi idő, amíg már nappal is lesz tünet, fájdalom? Bekövetkezhet ez két hét alatt?

2017. júl. 8. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ mennyire terheled, meg attól is hogy mit tettél azóta hogy diagnosztizálták. pl éjszakára kell rögzítő sín, meg b vitamin szedése
2017. júl. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi lett veled azóta?
2018. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kaptam mindenféle kezelést, lágylézer, UH, elektro, a lézer még ért is valamit. Kenegetem a csuklóm krémekkel, ha éppen fáj. Járok egy terapeutához, akinél a gerincemért is teszünk valamit, tornázok. Jobb lett, most már elég jól tudom használni, de azért ha megerőltetem pl. sokat gépelek, akkor még mindig fáj. Már annak is örülök, hogy az éjszakai bezsibbadások nagy ritkán, ha előfordulnak.


Szóval javultam, de nem lett tökéletes.

2018. máj. 11. 13:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Javult azóta?
2021. okt. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia, igen, sokat javult. Sajnos, mivel összefügg a nyaki gerincemmel, ott meg sérv van, időnként előjön azért, és akkor egy darabig megint rosszabb, de van már rá bevált kezelés.
2021. okt. 28. 16:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem két hónapja zsibbad, érzéketlen.
2021. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!