Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Könyök alagút szindróma...

Könyök alagút szindróma esetén mi használt neked?

Figyelt kérdés
Hogy javult és múlt el?

júl. 2. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Fájdalomcsillapitok(szájon át és helyileg kenőcs formájában), tapet is fel lehet rakni és fizioterápia.

Ha nagyon nem múlik el, akkor fel kell keresni egy orvost, aki esetleg helyileg beleszur egy koktélt(voltaren, diprophos) ez is jó hatással van rá.

júl. 2. 10:03
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor neked el is múlt? Milyen fajta fizioterápia?

Mert a csillapítók nem mulasztják el, csak a fájdalomérzetet iktatják ki, a probléma marad.

júl. 2. 10:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem soha nem volt ilyen gondom, de eüs vagyok és dolgoztam ortopéd-trauma területen.

Fizioterápiabol sokféle van. Ezt ott fogják eldönteni, hogy neked melyik a megfelelő, nem pedig te.

Legrosszabb esetben pedig ott van a műtét.

júl. 2. 10:18
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezért kérdezem, hogy mi az ami, használt valakinek erre a problémára, mivel írod, sokféle van fizioterápiából is.
júl. 2. 11:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, és nem a műtéttel kéne ijesztgetni a vendéget.
júl. 2. 11:11

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!