Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek ha nem akar elmúlni...

Mit tegyek ha nem akar elmúlni a vesefájdalom?

Figyelt kérdés

Ma reggel elkezdett fájni a vesém mind két oltalt, de elég kibírható volt a fájdalom. Dêlután elutaztam egy másik városba vonattal kb 3 órát voltam ott és egész végig kint voltam a -9°C kb és amikor elindultam hazafelé akkor nagyon elkezdett fájni alig bírtam megmozdulni. Minden egyes lépés egy kín fájdalom volt. Mikor haza értem megittam egy kamilla és egy csalán teát, akkor ameddog kortyolgattam addog egy kicsit enyhült a fájdalom, de mikor lefeküdtem hogy aludjak akkor mégjobban elkezdett fájni (hozzáteszem hogy kb 2 hete influenzába vagyok benne és kezdek kigyógyulni belőle)

Ésnem birok egyik oldalra sem feküni annyira fáj (vettem be egy Ibuprofen 400 mg, de ez sem segit enyhiteni) (hétvégén meg nincs nyitva a doki.

Mit csináljak hogy enyhüljön a fájdalom?

19L



2022. dec. 16. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kórházban sürgösségire menj.

Milyen a vizeleted? Ha csíp/fáj/véres akkor húgyhólyaggyulladásod van ami felszállt a vesédre ott gyulladást eredményezve. Antibiotikumkúra kell rá.

2022. dec. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valaki tudna válaszolni hogy mivel tudnám csillapítani a fájdalmat? Hétfőn tudok csak dokihoz menni
2022. dec. 17. 20:19
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
MIÉRT NEM MÉSZ KÓRHÁZBA???? EZ KÓRHÁZI ESET!!!!!!!! Banneg
2022. dec. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!