Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit egyek ha nem esik jól...

Mit egyek ha nem esik jól semmi, de nagyon éhes vagyok?

Figyelt kérdés
4. Napja vagyok beteg, kezdődött hányással és 39 fokos lázzal. Ez kb 2 napig tartott. Azóta gyenge vagyok nagyon, 4. Napja csak mandarinon élek, mert mást nem nagyon kívánok. Viszont nagyooon éhes vagyok már, szeretnék valami könnyű kaját enni ami nem terhel meg annyira. Pirítóst próbáltam de nem nagyon csúszott az sem:( Mit ajánlanátok?

2022. dec. 17. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Csirkemellbol készült gyenge húslevessel szoktam ilyenkor életet lehelni a beteg családtagunkba. Jobbulast.
2022. dec. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Őrölt köménymag teát szoktam inni pici sóval. Sok ásványi anyag van benne a sora is szüksége van a szervezetnek nagy folyadék veszteség miatt.
2022. dec. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

A húsleves tényleg jó, de lehet enni kekszet, ropit, sajtos tallért, bár ha a pirítós nem ment...

Lágytojás az, ami kiszokott húzni ilyenkor a bajból, vagy sós vízben főtt krumpli, mert a só pótlás tényleg fontos.

A lényeg: bármit eszel, azt fokozatosan kezd. És sok folyadék!!! Akár kortyonként tea, zöldség-, vagy gyümölcslé.


[link]


[link]

2022. dec. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
23%
A húsleves tényleg jó, de nem mellből. A kollagénre nagy szükség van, ezért inkább csontos, bőrös részekből főzd.
2022. dec. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!